Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat

Nowości

Meandry miłości, Furmanek Waldemar

Meandry miłości

Furmanek Waldemar

49.50 zł 45.04 złMeandry miłości to kolejna praca z cyklu monografii poświęconych pedagogicznym problemom miłości. Należą do niego następujące książki: Miłość - zagubiona wartość współczesnej pedagogiki; Rozwój rozumienia miłości oraz znajdujący się w opracowaniu tom Deficyt miłości. ... więcej »

Awans, Renner Rick

Awans

Renner Rick

19.99 zł 18.19 złNapisałem tę książkę, by pomóc pastorom i liderom służb podejmować właściwe decyzje przy wybieraniu nowych członków zespołów przywódczych. Są to zasady, które sam stosuję w mojej własnej służbie. Ich prezentacja w tej książce nie jest z pewnością pełna ani doskonała, ... więcej »

Ilustrowana szkoła gotowania Kuchnia włoska krok po kroku,

Ilustrowana szkoła gotowania Kuchnia włoska krok po kroku

59.00 zł 53.69 złJaka jest tajemnica doskonałego ciasta francuskiego? W jaki sposób przygotować ciemny wywar do sosów? Jak należy wiązać pieczeń? Jak czyścić karczochy? Szkoła gotowania udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwiąże wątpliwości i odkryje sekrety oraz techniki przygotowania ... więcej »

Dzieciństwo i dorastanie z ADHD, Hanć Tomasz

Dzieciństwo i dorastanie z ADHD

Hanć Tomasz

24.00 zł 21.84 zł[...] książka jest odpowiedzią na jedno z najbardziej aktualnych społecznych zapotrzebowań, jakim jest rzetelna wiedza dotycząca zespołu nadpobudliwości psychoruchowej [...]. książkę charakteryzuje nie tylko wysoki poziom kompetencji naukowej, ale ma ona zarazem pewne szczególne cechy: ... więcej »

Dziecko w klasie Montessori, Bednarczuk Beata

Dziecko w klasie Montessori

Bednarczuk Beata

23.10 zł 21.02 złNa początku XX wieku na bazie osobistych doświadczeń i obserwacji Maria Montessori wykreowała oryginalne, teoriopoznawcze podstawy pracy pedagogicznej z dzieckiem. Opracowała metodę zindywidualizowanego kształcenia, która do dnia dzisiejszego stanowi jedną z alternatywnych form edukacji ... więcej »

Umysł ponad nastrojem Podręcznik terapeuty, Padesky Christine A., Greenberger Dennis

Umysł ponad nastrojem Podręcznik terapeuty

Padesky Christine A., Greenberger Dennis

38.00 zł 34.58 złMateriał w podręczniku jest przystępnie opracowany, zrozumiały, pisany z myślą o terapeutach. Książka jest pełna praktycznych sugestii, które z pewnością przydadzą się w pracy z pacjentami, gdy wprowadzanie strategii poznawczo-behawioralnych nastręcza trudności. Dla terapeutów, ... więcej »