Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat

Nowości

Miłosny potencjał kobiety, Chia Mantak, Chia Maneewan

Miłosny potencjał kobiety

Chia Mantak, Chia Maneewan

32.99 zł 30.02 złKsiążka powstała jako zapis seminariów nauczyciela taoizmu Mantaka Chia i jego żony, podczas których ujawniali zachodnim słuchaczom sekrety ezoterycznej seksuologii, medycyny oraz ogólnie pojętej filozofii życia. Podczas gdy w tradycjach Zachodu popęd seksualny sprowadzany był do swojej ... więcej »

Społeczne konteksty edukacji medialnej,

Społeczne konteksty edukacji medialnej

30.00 zł 27.30 zł• Człowiek w świecie wirtualnym • Media widziane z perspektywy pedagogicznej • Społeczne oddziaływanie mediów Ze wstępu prof. Grażyny Penkowskiej: "Książka „Społeczne konteksty edukacji medialnej” zawiera wybrane teksty napisane przez studentów i pracowników Instytutu ... więcej »

Trudne diagnozy psychiatryczne, Rabe-Jabłońska Jolanta

Trudne diagnozy psychiatryczne

Rabe-Jabłońska Jolanta

139.00 zł 126.49 złNiniejsza publikacja to unikalny zbiór najtrudniejszych do zdiagnozowania zaburzeń psychiatrycznych. Każdy z przedstawionych przypadków został opisany szczegółowo, wg. podobnego schematu: dokładny obraz pierwotnej, a niewłaściwej diagnozy, raport procederu diagnostycznego i ostatecznego ... więcej »

Zachowania człowieka w organizacji, Kożusznik Barbara

Zachowania człowieka w organizacji

Kożusznik Barbara

64.90 zł 59.06 złW podręczniku zostały przedstawione zachowania jednostek i grup społecznych w organizacjach oraz metody przewidywania i kontrolowania tych zachowań. Autorka omówiła: istotę zachowań organizacyjnych, indywidualne mechanizmy zaangażowania człowieka w organizacji, zarządzanie zasobami ... więcej »

To jest super!,

To jest super!

29.90 zł 27.21 złKsiążka wprowadza dzieci w okres uczenia się. Ćwiczenia pomagają rysować kształty, pisać pierwsze litery i cyfry. Wesołe, barwne ilustracje zachęcają do poznawania świata i do nauki, sprawiają, że wiedza sama wchodzi do głowy. Książka daje dzieciom okazję do eksperymentowania i ... więcej »

Jak wspomagać rozwój przedszkolaka, Zielińska Krystyna, Krysiak Beata

Jak wspomagać rozwój przedszkolaka

Zielińska Krystyna, Krysiak Beata

39.90 zł 36.31 złZbiór kart pracy na zajęcia wspomagające rozwój przedszkolaków (3-, 4- i 5-latków). W zeszycie znajdują się materiały wspomagające rozwój myślenia dziecięcego: ćwiczenia rozwijające spostrzegawczość wzrokową, zagadki, opowiadania oraz rozwój kompetencji matematycznych: zabawy ... więcej »

Jak wspomagać rozwój przedszkolaka, Zielińska Krystyna, Krysiak Beata

Jak wspomagać rozwój przedszkolaka

Zielińska Krystyna, Krysiak Beata

39.90 zł 36.31 złZbiór kart pracy na zajęcia wspomagające rozwój przedszkolaków (3-, 4- i 5-latków). W zeszycie znajdują się materiały wspomagające rozwój mowy m.in. zabawy oddechowe, ćwiczenia ortofoniczne, wspomagające rozwój umiejętności porozumiewania się oraz przygotowujące do nauki czytania ... więcej »

Jak wspomagać rozwój przedszkolaka, Zielińska Krystyna, Krysiak Beata

Jak wspomagać rozwój przedszkolaka

Zielińska Krystyna, Krysiak Beata

39.90 zł 36.31 złZbiór kart pracy na zajęcia wspomagające rozwój przedszkolaków (3-, 4- i 5-latków). W zeszycie znajdują się materiały wspomagające rozwój emocjonalny m.in.: zabawy i ćwiczenia rozbudzające poczucie własnej wartości, przygotowujące do radzenia sobie w trudnych sytuacjach, ... więcej »

Nurkowanie, Macke Jerzy, Kuszewski Krzysztof, Zieleniec Grzegorz

Nurkowanie

Macke Jerzy, Kuszewski Krzysztof, Zieleniec Grzegorz

65.00 zł 59.15 złJedyny polski podręcznik do nauki nurkowania. Książka jest przeznaczona dla tych wszystkich, którzy nurkują lub mają zamiar nurkować. Stanowi niezbędne kompendium wiedzy z nurkowania dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. więcej »

Wyłącz zanim będzie za późno, Schuhler Petra, Vogelgesang Monika

Wyłącz zanim będzie za późno

Schuhler Petra, Vogelgesang Monika

29.00 zł 26.39 złCzy to my mamy komputer i Internet, czy też komputer i Internet mają nas? Spotkanie ze znajomymi - na czacie, szukanie miłości - na portalach randkowych, a do tego bogaty świat gier. W jednej chwili mogę stać się fascynującym rozmówcą, atrakcyjnym towarzyszem życia, a nawet ... więcej »

Sztuka leniuchowania, Schnabel Urlich

Sztuka leniuchowania

Schnabel Urlich

34.99 zł 31.84 złKolejna książka z cyklu: o tym trzeba wiedzieć. Nic nie robić bez poczucia winy? Czy to w ogóle jeszcze możliwe? W dzisiejszym świecie, który nam tyle oferuje? W czasach kiedy społeczna presja, by osiągać w życiu wciąż „więcej i więcej”, jest tak silna? O tym, że umysł ... więcej »

MESSI WIECZNY ZWYCIĘZCA, Traïni Frédéric

MESSI WIECZNY ZWYCIĘZCA

Traïni Frédéric

29.80 zł 27.12 złPowiedzieć o Frédéricu Trainim, że jest po prostu dziennikarzem sportowym, to potężne niedopowiedzenie. Ten publicysta, mieszkając od dwudziestu lat w Barcelonie, pracuje dla najbardziej prestiżowego dziennika sportowego „L’Équipe”. Z olbrzymim dorobkiem nagród i ... więcej »