Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat

Nowości

Biznes na Facebooku i nie tylko, Bonek Tomasz, Smaga Marta

Biznes na Facebooku i nie tylko

Bonek Tomasz, Smaga Marta

49.00 zł 44.59 złKsiążka stanowi kompendium wiedzy o tym, jak promować firmę, produkt, osobę czy usługę, wykorzystując najnowsze sposoby komunikacji w internecie. Autorzy opowiadają w niej o fenomenie mediów społecznościowych, które stały się potężnym orężem w rękach marketingowców i ... więcej »

Współczesna psychologia mediów, Ogonowska Agnieszka, Ptaszek Grzegorz

Współczesna psychologia mediów

Ogonowska Agnieszka, Ptaszek Grzegorz

50.00 zł 45.50 złNie potrzebujemy już tylko dostępu do informacji i wiedzy, nowe media i technologie przestały nam służyć jedynie do komunikowania się z innymi, lecz stały się ważnym elementem naszego życiowego doświadczenia, którego istotą jest stworzenie silnej, emocjonalnej więzi człowieka z ... więcej »

WF (nie tylko) dla dziewcząt, Grzegorczyk Beata, Korpak Lidia, Plichcińska Małgorzata

WF (nie tylko) dla dziewcząt

Grzegorczyk Beata, Korpak Lidia, Plichcińska Małgorzata

39.90 zł 36.31 złWykorzystanie ogólnie znanych przyborów sportowych na lekcjach WF w szkole to pomysły na ciekawe zajęcia, które zachęcą do udziału w nich wszystkich uczniów. Publikacja jest praktycznym przewodnikiem dla nauczycieli chcących urozmaicić prowadzone przez siebie lekcje. Dla uatrakcyjnienia ... więcej »

Dziedzictwo Druckera, Pearce Craig L., Maciariello Joseph A., Yamawaki Hideki

Dziedzictwo Druckera

Pearce Craig L., Maciariello Joseph A., Yamawaki Hideki

49.00 zł 44.59 złFilozofia Druckera pozwala na harmonijne łączenie różnych dziedzin nauk ekonomicznych. Autorzy Dziedzictwa Druckera zestawili kluczowe koncepcje Druckera z wymaganiami współczesnej gospodarki. Czytelnik znajdzie w tej książce rozważania dotyczące najważniejszych kwestii świata biznesu, ... więcej »

Sprzedawcy wartości, Anderson James C., Kumar Nirmalya, Naruc James A.

Sprzedawcy wartości

Anderson James C., Kumar Nirmalya, Naruc James A.

59.00 zł 53.69 złAby przedsiębiorca mógł czerpać zyski z wartości swojej oferty, musi umieć przekonująco wykazywać i dokumentować jej przewagę nad najlepszymi nawet propozycjami alternatywnymi. Autorzy książki przedstawiają szczegółowy, metodyczny opis zarządzania wartością dla klienta oraz ... więcej »

W cieniu własnego cienia, Land Julia

W cieniu własnego cienia

Land Julia

29.00 zł 26.39 złW cieniu własnego cienia to książka poruszająca problem nałogu, jakim jest kompulsywne objadanie się. Jest to pierwsza opowieść na ten temat, która przedstawia każdy aspekt istnienia z tej „innej” perspektywy oraz rzuca światło na ciemne strony uzależnienia. Pozwala na poznanie ... więcej »

Skuteczny wpływ, Goulston Mark, Ullmen John

Skuteczny wpływ

Goulston Mark, Ullmen John

31.90 zł 29.03 złPOZNAJ NOWY MODEL AUTENTYCZNEGO WPŁYWU! Przełomowa książka mistrza porozumiewania się oraz autora bestsellerów Marka Goulstona i uznanego trenera kadry zarządzającej Johna Ullmena Prawdziwy wpływ opiera się na słuchaniu, autentycznym zaangażowaniu i chęci uzyskania rezultatu ... więcej »

Porozumienie bez przemocy, Rosenberg Marshall B.

Porozumienie bez przemocy

Zofia Aleksandra Żuczkowska

36.00 zł 32.76 złOd czasu gdy zaczęłam eksperymentować z metodą PBP we własnym życiu, widzę z radością, że moje słowa nie muszą mnie odgradzać od innych, uczę się używać ich tak, aby każde mogło być spotkaniem drugiej osoby, swobodnym wkraczaniem do kolejnych pokoi mojego życia. Ta radość ... więcej »

Kontrolowanie wewnętrznego krytyka, Andreas Steve

Kontrolowanie wewnętrznego krytyka

Andreas Steve

32.90 zł 30.60 złKażdy z nas ma swój wewnętrzny głos, który gratuluje nam, gdy odniesiemy sukces, zwykle jednak bezlitośnie nas krytykuje, przypomina o przeszłych pomyłkach, rozczarowaniach i zamęcza niepokojącymi wizjami przyszłości. Ile razy mówiłeś sobie: „Jestem do niczego”, ... więcej »

Psychologia kłamstwa, Witkowski Tomasz

Psychologia kłamstwa

Witkowski Tomasz

31.90 zł 29.03 złBadania mówią, ze przeciętny człowiek kłamie dwa razy dziennie, więc pospolitość kłamstwa jest zadziwiająca. A jednak brak na ten temat książek. Psychologia kłamstwa jest sondą, zapuszczającą się w głąb morza pytań na temat kłamstwa i ustanawiającą podstawowy porządek. Żywo ... więcej »

Meandry miłości, Furmanek Waldemar

Meandry miłości

Furmanek Waldemar

49.50 zł 45.04 złMeandry miłości to kolejna praca z cyklu monografii poświęconych pedagogicznym problemom miłości. Należą do niego następujące książki: Miłość - zagubiona wartość współczesnej pedagogiki; Rozwój rozumienia miłości oraz znajdujący się w opracowaniu tom Deficyt miłości. ... więcej »

Awans, Renner Rick

Awans

Renner Rick

19.99 zł 18.19 złNapisałem tę książkę, by pomóc pastorom i liderom służb podejmować właściwe decyzje przy wybieraniu nowych członków zespołów przywódczych. Są to zasady, które sam stosuję w mojej własnej służbie. Ich prezentacja w tej książce nie jest z pewnością pełna ani doskonała, ... więcej »