Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat

Nowości

BlogerChef W sieci przepisów,

BlogerChef W sieci przepisów

49.99 zł 45.49 złJedyna podróż po kuchniach świata, którą odbyli najdzielniejsi polscy blogerzy. Podróż o bardzo innowacyjnej formule, pełna wrażeń, niespodzianek i smakowitych dań. To zdrowa dawka pozytywnych emocji, twórczej kulinarnej pracy i wielkie wyzwanie, które podjęli: ? kulinarni blogerzy ? ... więcej »

Księga śmiechu i zapomnienia, Kundera Milan

Księga śmiechu i zapomnienia

Kundera Milan

39.90 zł 36.31 złKsięga śmiechu i zapomnienia jest, jak chce sam jej autor, powieścią w formie wariacji. Konotacje muzyczne oznaczają, że Kundera krąży wokół nieuchwytnego tematu, snując siedem oddzielnych pod względem fabularnym opowieści. Powiedzieć, że owym głównym tematem jest śmiech i ... więcej »

Zaufanie działa!, Blanchard Ken, Olmstead Cynthia, Lawrence Martha

Zaufanie działa!

Ken Blanchard

29.90 zł 27.21 złJak zdobyć zaufanie i je utrzymać? W tej książce, opracowanej na podstawie popularnego programu szkoleniowego Trust Works!, autor światowych bestsellerów i guru zarządzania, Ken Blanchard, wykorzystując swoją ogromną wiedzę i wnikliwość, zwraca swoją uwagę na jedną z najbardziej ... więcej »

Wychowanie bez nagród i kar, Kohn Alfie

Wychowanie bez nagród i kar

Kohn Alfie

34.90 zł 31.76 złKsiążka wybitnego amerykańskiego psychologa może zaskoczyć rodziców przyzwyczajonych do tradycyjnych poglądów na temat wychowania i dyscypliny. Powołując się na dziesiątki fachowych badań, autor demonstruje negatywne skutki kontrolowania dzieci za pomocą nagród, pochwał i kar. Co ... więcej »

Współczesna psychologia mediów, Ogonowska Agnieszka, Ptaszek Grzegorz

Współczesna psychologia mediów

Ogonowska Agnieszka, Ptaszek Grzegorz

50.00 zł 45.50 złNie potrzebujemy już tylko dostępu do informacji i wiedzy, nowe media i technologie przestały nam służyć jedynie do komunikowania się z innymi, lecz stały się ważnym elementem naszego życiowego doświadczenia, którego istotą jest stworzenie silnej, emocjonalnej więzi człowieka z ... więcej »

Dziedzictwo Druckera, Pearce Craig L., Maciariello Joseph A., Yamawaki Hideki

Dziedzictwo Druckera

Pearce Craig L., Maciariello Joseph A., Yamawaki Hideki

49.00 zł 44.59 złFilozofia Druckera pozwala na harmonijne łączenie różnych dziedzin nauk ekonomicznych. Autorzy Dziedzictwa Druckera zestawili kluczowe koncepcje Druckera z wymaganiami współczesnej gospodarki. Czytelnik znajdzie w tej książce rozważania dotyczące najważniejszych kwestii świata biznesu, ... więcej »

Sprzedawcy wartości, Anderson James C., Kumar Nirmalya, Naruc James A.

Sprzedawcy wartości

Anderson James C., Kumar Nirmalya, Naruc James A.

59.00 zł 53.69 złAby przedsiębiorca mógł czerpać zyski z wartości swojej oferty, musi umieć przekonująco wykazywać i dokumentować jej przewagę nad najlepszymi nawet propozycjami alternatywnymi. Autorzy książki przedstawiają szczegółowy, metodyczny opis zarządzania wartością dla klienta oraz ... więcej »

Skuteczny wpływ, Goulston Mark, Ullmen John

Skuteczny wpływ

Goulston Mark, Ullmen John

31.90 zł 29.03 złPOZNAJ NOWY MODEL AUTENTYCZNEGO WPŁYWU! Przełomowa książka mistrza porozumiewania się oraz autora bestsellerów Marka Goulstona i uznanego trenera kadry zarządzającej Johna Ullmena Prawdziwy wpływ opiera się na słuchaniu, autentycznym zaangażowaniu i chęci uzyskania rezultatu ... więcej »

Porozumienie bez przemocy, Rosenberg Marshall B.

Porozumienie bez przemocy

Zofia Aleksandra Żuczkowska

36.00 zł 32.76 złOd czasu gdy zaczęłam eksperymentować z metodą PBP we własnym życiu, widzę z radością, że moje słowa nie muszą mnie odgradzać od innych, uczę się używać ich tak, aby każde mogło być spotkaniem drugiej osoby, swobodnym wkraczaniem do kolejnych pokoi mojego życia. Ta radość ... więcej »

Kontrolowanie wewnętrznego krytyka, Andreas Steve

Kontrolowanie wewnętrznego krytyka

Andreas Steve

32.90 zł 30.60 złKażdy z nas ma swój wewnętrzny głos, który gratuluje nam, gdy odniesiemy sukces, zwykle jednak bezlitośnie nas krytykuje, przypomina o przeszłych pomyłkach, rozczarowaniach i zamęcza niepokojącymi wizjami przyszłości. Ile razy mówiłeś sobie: „Jestem do niczego”, ... więcej »

Meandry miłości, Furmanek Waldemar

Meandry miłości

Furmanek Waldemar

49.50 zł 45.04 złMeandry miłości to kolejna praca z cyklu monografii poświęconych pedagogicznym problemom miłości. Należą do niego następujące książki: Miłość - zagubiona wartość współczesnej pedagogiki; Rozwój rozumienia miłości oraz znajdujący się w opracowaniu tom Deficyt miłości. ... więcej »

Awans, Renner Rick

Awans

Renner Rick

19.99 zł 18.19 złNapisałem tę książkę, by pomóc pastorom i liderom służb podejmować właściwe decyzje przy wybieraniu nowych członków zespołów przywódczych. Są to zasady, które sam stosuję w mojej własnej służbie. Ich prezentacja w tej książce nie jest z pewnością pełna ani doskonała, ... więcej »