Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat

Nowoczesne metody odżywiania

Dieta dobrych produktów, Bednarczyk-Witoszek  Ewa

Dieta dobrych produktów

Bednarczyk-Witoszek Ewa

35.70 zł 34.90 złKsiążka prezentuje autorską Dietę Dobrych Produktów (DDP) oraz przedstawia jak poruszać się po różnorakim zaopatrzeniu organizmu celem nie obciążania jednego, zwykle nadużywanego szlaku metabolicznego. DDP chroni przed infekcjami, likwiduje wszechobecne nadciśnienie samoistne, nadwagę ... więcej »

Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi gr.0, Peter J. DAdamo

Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi gr.0

Peter J. DAdamo

29.40 zł 27.34 złPeter J. D'Adamo - lekarz medycyny naturalnej praktykujący naturopatię od ponad trzydziestu lat. Najbardziej znany ze swoich badań nad powiązaniem ludzkich grup krwi z odżywianiem, ale ma też duże osiągnięcia w dziedzinie produktów naturalnych i jest profesorem honorowym nauk klinicznych ... więcej »

Pory roku na talerzu, Gierszewska Krystyna

Pory roku na talerzu

Gierszewska Krystyna

39.90 zł 36.31 złNajlepszą alternatywą dla współczesnej, wysoko przetworzonej – a co za tym idzie – niezdrowej, sklepowej żywności, są proste, sprawdzone potrawy domowej kuchni. Tym bardziej kuchni tradycyjnej, której dania komponowane są w oparciu o dawne, przekazywane z pokolenia na pokolenie ... więcej »

Schudnij pysznie jesienią i zimą, Makarowska Magdalena

Schudnij pysznie jesienią i zimą

Magdalena Makarowska

29.90 zł 27.21 złDieta, jakkolwiek byśmy ją nazywali, ma być smaczna, aromatyczna, kolorowa i zdrowa! Taka właśnie jest jesień, wraz z którą możemy rozpocząć zmianę naszego żywienia. Jesień to pora roku pełna barw i opadających liści. Niech wraz z nimi spadną także nasze kilogramy! Chłodne ... więcej »

28 dni do zdrowia, Esselstyn Rip

28 dni do zdrowia

Esselstyn Rip

34.90 zł 31.76 złZaaprobowana przez lekarzy, genialna w swej prostocie i niesamowicie efektywna, dieta Strażaków z Teksasu jest odpowiednia dla wszystkich, którzy są gotowi na poprawę swojego stanu zdrowia i samopoczucia – bez konieczności stosowania radykalnych środków. A wszystko to osiągniesz ... więcej »

Zdrowie masz we krwi! Jak żyć w zgodzie z grupą krwi, Augustyniak-Madejska Dorota

Zdrowie masz we krwi! Jak żyć w zgodzie z grupą krwi

Dorota Augustyniak-Madejska

34.90 zł 31.76 złJedz zdrowo i ciesz się pełnią życia w zgodzie ze swoją grupą krwi! Poznaj charakter swojej grupy krwi Naucz się współpracować ze swoim organizmem, zamiast z nim walczyć Dowiedz się, co jeść, aby czuć się dobrze i dobrze funkcjonować Poznaj zalecenia żywieniowe dostosowane do ... więcej »

Zdrowe gotowanie dla niemowląt i maluchów,

Zdrowe gotowanie dla niemowląt i maluchów

Praca zbiorowa

39.99 zł 37.19 złKsiążka zawiera przepisy na proste ale przede wszystkim zdrowe i domowe potrawy dla dzieci od 6 miesiąca do 3 roku życia. To nie tylko zwykła książka kucharska, ale też zbiór cennych porad dla rodziców małych dzieci.   Wybrany fragment książki Nowe pokarmy na każdym ... więcej »