Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat

Żywienie

Naturalny Testosteron, Stephen Harrod Buhner

Naturalny Testosteron

Stephen Harrod Buhner

32.00 zł 29.44 zł NATURALNE  SPOSOBY  PRZYWRACANIA  MĘSKIEJ ENERGII   Jak utrzymać optymalny poziom testosteronu, tak ważny dla optymalnego funkcjonowania męskiego ciała? Książka napisana dla świadomych mężczyzn,  odkrywająca przed nimi tajniki stosowania ... więcej »

CYTRYNA DR JADWIGA GÓRNICKA POLECA, MAFFEIS GIUSEPPE

CYTRYNA DR JADWIGA GÓRNICKA POLECA

MAFFEIS GIUSEPPE

19.90 zł 18.00 zł„Przyroda jest wspaniałym, naturalnym arsenałem do walki ze schorzeniami. Jest skarbcem ze specyfikami, które potrafią nas przed tymi schorzeniami uchronić” - mówi dr Górnicka. W nowej serii wydawniczej przedstawiamy niezwykłe rośliny i owoce – cenne przede wszystkim ze względu na ... więcej »

Jak odchudzić swojego mężczyznę samej tracąc przy tym parę kilogramów, Makarowska Magdalena

Jak odchudzić swojego mężczyznę samej tracąc przy tym parę kilogramów

Magdalena Makarowska

34.90 zł 24.45 złNie od dziś wiadomo, że odchudzają się przede wszystkim kobiety. Jest jednak również wielu panów, którym przydałoby się zrzucić kilka kilo, nie tylko po to, by dobrze wyglądać w obcisłych spodniach, ale i – a nawet przede wszystkim – dla zdrowia. Zresztą panowie na diecie ... więcej »

Zielona kuchnia 24/7, Nadel Jessica

Zielona kuchnia 24/7

Nadel Jessica

49.90 zł 45.41 złOdkryj i pokochaj zieleninę! Jeżeli próbujesz wprowadzić do swojej diety więcej zieleniny, lecz na widok sałaty uciekasz gdzie pieprz rośnie, książka „Zielona kuchnia 24/7” pomoże ci przemycić pyszne i zdrowe zielone warzywa do każdego posiłku w ciągu dnia – od ... więcej »

Bez cukru, Martina Fontana

Bez cukru

Martina Fontana

34.90 zł 31.76 zł91 proc. Polaków kupuje słodycze, a dla większości są one stałym elementem diety. Prawie połowa z nas zjada słodkości co najmniej 5 razy w tygodniu, a ponad 10 proc. sięga po słodką przekąskę kilka razy dziennie. Nie jesteśmy świadomi faktu, że cukier ukryty w codziennych ... więcej »

Jedz pysznie bez pszenicy, Makarowska Magdalena

Jedz pysznie bez pszenicy

Magdalena Makarowska

39.90 zł 29.90 złCoraz więcej osób ma problem z trawieniem pszenicy i zmaga z różnymi chorobami – alergią, nietolerancją pokarmową, celiakią. W takich sytuacjach najlepszym lekarstwem okazuje się dieta eliminacyjna. Nie jest jednak łatwo tak komponować posiłki, gdy trzeba usunąć z talerza to, co ... więcej »

Od lekarza do kucharza, Danuta Myłek

Od lekarza do kucharza

Danuta Myłek

34.80 zł 32.90 zł"Od lekarza do kucharza" jest książką medyczno-kucharską dla alergików, otyłych, reumatyków, sercowców, cukrzyków, chorych z rakiem, dzieci , dorosłych, niemowląt a także zdrowych, którzy nie chcą chorować, chcą żyć długo i w dobrej formie. Książka przemyca wiedzę ... więcej »

Żywność dla mózgu, Barnard Neal D.

Żywność dla mózgu

Barnard Neal D.

39.30 zł 35.76 złMózg jest jednym z najważniejszych narządów w organizmie, który wpływa na wszystkie funkcje życiowe. Jeśli odpowiednio o niego zadbasz będziesz mógł cieszyć się sprawnością umysłu, aż do późnego wieku. Gwarantuje Ci to bestsellerowy Autor New York Timesa - dr Neal ... więcej »

Dna moczanowa Dieta i jadłospisy, Bońkowski Maciej , Majewski Marcin

Dna moczanowa Dieta i jadłospisy

Bońkowski Maciej , Majewski Marcin

34.90 zł 31.76 złTwoja dieta w dnie moczanowej jest już gotowa i sprawdzona przez dietetyków oraz ich pacjentów! Zakładamy, że Czytelnik jest w stałym kontakcie z lekarzem prowadzącym i wie, na czym polega dna moczanowa, dlatego celowo pominęliśmy typowo medyczne aspekty choroby i skupiliśmy się na ... więcej »

Dojrzała i szczupła, Magdalena Makarowska

Dojrzała i szczupła

Magdalena Makarowska

34.90 zł 26.15 złPodczas gdy Twoje pociechy myślą już powoli, by wyfrunąć z rodzinnego gniazdka, a wizyty w fitness clubach napawają Cię mieszanymi uczuciami, nadal przecież chcesz być zdrowa, szczupła i zgrabna. Z rozrzewnieniem wspominasz, jak łatwo było zadbać Ci o to wcześniej, kiedy nawet powrót ... więcej »

Zdrowe życie odżywianie aktywność dla wszystkich, Kijek Krzysztof

Zdrowe życie odżywianie aktywność dla wszystkich

Kijek Krzysztof

15.30 zł 13.92 złKsiążka pomoże uzupełnić wiedzę o funkcjach organizmu związanych z odżywianiem i podejmowaniem aktywności, o podstawowych składnikach odżywczych naszej żywności, pomoże nakreślić własny plan zdrowego życia. więcej »

Dzika strona jedzenia, Jo Robinson

Dzika strona jedzenia

Jo Robinson

39.90 zł 36.70 złWszyscy chcemy tego, co najlepsze, dla swoich bliskich. Nie wszyscy jednak wiemy, że często wybieramy dokładnie na odwrót. Ziemniaki, jakie podajemy codziennie na talerzach, pochodzą z upraw, w których stawia się na ilość cukru i tłuszczów, a zaniedbuje zawartość witamin czy ... więcej »