Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane

Żywienie

Atlas grzybów, Kamiński Wiesław

Atlas grzybów

Kamiński Wiesław

39.95 zł 36.35 złKażde grzybobranie to zapowiedź wspaniałego festynu przyrody, olśniewającego różnorodnością grzybowych odmian i gatunków. Cieszą nasze oczy, a podniebieniu dostarczają niezapomnianych wrażeń smakowych. Jednak, jak odróżnić grzyby jadalne od trujących? Jak rozpoznać ... więcej »

Trzy kroki do zdrowia, Fuhrman Joel

Trzy kroki do zdrowia

Fuhrman Joel

39.90 zł 36.31 złZachcianki, uzależnienia pokarmowe i notoryczny brak czasu na przyrządzanie wartościowych posiłków? Po lekturze tej książki nie będziesz już wiedzieć, co to znaczy! Dzięki dr Joel’owi Fuhrmanowi Twoje życie przewróci się do góry nogami. Zapomnisz o chorobach, alergiach i ... więcej »

Herbatki ziołowe na drobne życiowe bolączki,

Herbatki ziołowe na drobne życiowe bolączki

19.90 zł 18.11 zł  Do zbawiennego działania ziół nie trzeba nikogo przekonywać. Wszyscy wiemy, jak duży wpływ wywierają one na nasz organizm i jak często – choć czasem nieświadomie – sięgamy po nie tak jak sięgamy po leki. Warto pamiętać, że to właśnie zaparzony z ziół wywar ... więcej »

Kocham Toskanię, Scarpaleggia Giulia

Kocham Toskanię

Scarpaleggia Giulia

42.00 zł 38.22 złKuchnia Toskanii to proste i nieskomplikowane dania. Ich sekret tkwi w przygotowaniu. Według autorki książki, najsłynniejszej włoskiej blogerki, trzeba dbać o to, aby zachowały smak składników. Niemal sto przepisów, przeplatanych opisami pięknej i pełnej słońca Toskanii, to wspaniały ... więcej »

Dojrzała i szczupła, Magdalena Makarowska

Dojrzała i szczupła

Magdalena Makarowska

34.90 zł 32.11 złPodczas gdy Twoje pociechy myślą już powoli, by wyfrunąć z rodzinnego gniazdka, a wizyty w fitness clubach napawają Cię mieszanymi uczuciami, nadal przecież chcesz być zdrowa, szczupła i zgrabna. Z rozrzewnieniem wspominasz, jak łatwo było zadbać Ci o to wcześniej, kiedy nawet powrót ... więcej »

Dzika strona jedzenia, Jo Robinson

Dzika strona jedzenia

Jo Robinson

39.90 zł 36.70 złWszyscy chcemy tego, co najlepsze, dla swoich bliskich. Nie wszyscy jednak wiemy, że często wybieramy dokładnie na odwrót. Ziemniaki, jakie podajemy codziennie na talerzach, pochodzą z upraw, w których stawia się na ilość cukru i tłuszczów, a zaniedbuje zawartość witamin czy ... więcej »

UWAGA Żywność, Leonid Rudnicki

UWAGA Żywność

Leonid Rudnicki

19.90 zł 18.30 złSztuka oszukiwania kupującego została doprowadzona do doskonałości. Maskowanie przeterminowanych produktów żywnościowych to część obowiązków sprzedawcy, co stanowi tajemnicę poliszynela. Rzecz w tym, że zabrania się wyrzucania zepsutych produktów. Sprzedawca musi je sprzedać po ... więcej »

Wylecz cukrzycę, Fuhrman Joel

Wylecz cukrzycę

Fuhrman Joel

39.90 zł 36.31 złW opozycji do powszechnej opinii, cukrzyca nie jest chorobą nieuleczalną. Nie musi ani skracać życia, ani powodować nadciśnienia, chorób serca, niewydolności nerek, ślepoty i innych zagrażających życiu dolegliwości. Tak naprawdę – o czym się nie mówi - większość chorych ... więcej »

Chemia w pożywieniu, Grimm Hans-Ulrich

Chemia w pożywieniu

Dr Hans-Ulrich Grimm

39.30 zł 35.76 złKażdemu człowiekowi zdarzyło się przynajmniej raz w życiu przeczytać informacje podane na etykiecie kupowanego przez niego produktu. Szczególnie ciekawą lekturą w takich chwilach bywa skład pozornie nieskomplikowanych specjałów branży spożywczej. Jak odcyfrować zawarte tam skróty i ... więcej »

Witaminy mój sposób na zdrowie, Peszko Beata

Witaminy mój sposób na zdrowie

Beata Peszko

35.00 zł 31.85 złKsiążka Beaty Peszko jest fascynującą lekturą. Autorka systematycznie omawia poszczególne witaminy, zapotrzebowanie na nie, ich rolę w organizmie oraz objawy niedoboru, zaczynając od odkrycia witamin przez Kazimierza funka w 1911 roku aż do współczesności. Porównuje ona witaminy ... więcej »

Jadalne rośliny dziko rosnące, Fleischhauer Steffen Guido, Guthmann Jürgen, Speigelberger Roland

Jadalne rośliny dziko rosnące

Jürgen Guthmann , Steffen Guido Fleischhauer S

59.50 zł 54.14 złW przyrodzie występuje szeroki wybór dziko rosnących roślin jadalnych. Mogą one wzbogacić nasz jadłospis i charakteryzują się wysoką zawartością odżywczych substancji. Od wieków nasi przodkowie je zbierali. Były one dla nich jednocześnie pożywieniem i lekiem. Teraz każdy z nas ... więcej »

Zdrowy ferment, Donna Schwenk

Zdrowy ferment

Donna Schwenk

39.90 zł 36.71 złWitaj w probiotycznym świecie! Odkrycie fermentowanej żywności całkowicie odmieniło życie Donny Schwenk. Po trudnej ciąży i zmaganiu się z licznymi dolegliwościami postanowiła znaleźć źródło swoich problemów. Któregoś dnia natknęła się na informacje dotyczące znanej od ... więcej »