Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat

Żywienie

Naturalny Testosteron, Stephen Harrod Buhner

Naturalny Testosteron

Stephen Harrod Buhner

32.00 zł 29.44 zł NATURALNE  SPOSOBY  PRZYWRACANIA  MĘSKIEJ ENERGII   Jak utrzymać optymalny poziom testosteronu, tak ważny dla optymalnego funkcjonowania męskiego ciała? Książka napisana dla świadomych mężczyzn,  odkrywająca przed nimi tajniki stosowania ... więcej »

Jak odchudzić swojego mężczyznę samej tracąc przy tym parę kilogramów, Makarowska Magdalena

Jak odchudzić swojego mężczyznę samej tracąc przy tym parę kilogramów

Magdalena Makarowska

34.90 zł 24.45 złNie od dziś wiadomo, że odchudzają się przede wszystkim kobiety. Jest jednak również wielu panów, którym przydałoby się zrzucić kilka kilo, nie tylko po to, by dobrze wyglądać w obcisłych spodniach, ale i – a nawet przede wszystkim – dla zdrowia. Zresztą panowie na diecie ... więcej »

Zielona kuchnia 24/7, Nadel Jessica

Zielona kuchnia 24/7

Nadel Jessica

49.90 zł 45.41 złOdkryj i pokochaj zieleninę! Jeżeli próbujesz wprowadzić do swojej diety więcej zieleniny, lecz na widok sałaty uciekasz gdzie pieprz rośnie, książka „Zielona kuchnia 24/7” pomoże ci przemycić pyszne i zdrowe zielone warzywa do każdego posiłku w ciągu dnia – od ... więcej »

Jedz pysznie bez pszenicy, Makarowska Magdalena

Jedz pysznie bez pszenicy

Magdalena Makarowska

39.90 zł 29.90 złCoraz więcej osób ma problem z trawieniem pszenicy i zmaga z różnymi chorobami – alergią, nietolerancją pokarmową, celiakią. W takich sytuacjach najlepszym lekarstwem okazuje się dieta eliminacyjna. Nie jest jednak łatwo tak komponować posiłki, gdy trzeba usunąć z talerza to, co ... więcej »

Od lekarza do kucharza, Danuta Myłek

Od lekarza do kucharza

Danuta Myłek

34.80 zł 32.90 zł"Od lekarza do kucharza" jest książką medyczno-kucharską dla alergików, otyłych, reumatyków, sercowców, cukrzyków, chorych z rakiem, dzieci , dorosłych, niemowląt a także zdrowych, którzy nie chcą chorować, chcą żyć długo i w dobrej formie. Książka przemyca wiedzę ... więcej »

Żywność dla mózgu, Barnard Neal D.

Żywność dla mózgu

Barnard Neal D.

39.30 zł 35.76 złMózg jest jednym z najważniejszych narządów w organizmie, który wpływa na wszystkie funkcje życiowe. Jeśli odpowiednio o niego zadbasz będziesz mógł cieszyć się sprawnością umysłu, aż do późnego wieku. Gwarantuje Ci to bestsellerowy Autor New York Timesa - dr Neal ... więcej »

Kocham Toskanię, Scarpaleggia Giulia

Kocham Toskanię

Scarpaleggia Giulia

42.00 zł 38.22 złKuchnia Toskanii to proste i nieskomplikowane dania. Ich sekret tkwi w przygotowaniu. Według autorki książki, najsłynniejszej włoskiej blogerki, trzeba dbać o to, aby zachowały smak składników. Niemal sto przepisów, przeplatanych opisami pięknej i pełnej słońca Toskanii, to wspaniały ... więcej »

Szybkie pięć przemian na różne okazje, Biblis Monika

Szybkie pięć przemian na różne okazje

Biblis Monika

29.90 zł 27.21 złNiniejszą publikacją chcę zachęcić zarówno tych z Was, którzy chcieliby gotować według Pięciu Przemian, ale uważając, że to tylko długie "sterczenie przy garach" i rezygnują z tej kuchni, oraz tych, którzy już w pięciu smakach przykładnie i cierpliwie gotują, lecz potrzebują ... więcej »

Dojrzała i szczupła, Magdalena Makarowska

Dojrzała i szczupła

Magdalena Makarowska

34.90 zł 26.15 złPodczas gdy Twoje pociechy myślą już powoli, by wyfrunąć z rodzinnego gniazdka, a wizyty w fitness clubach napawają Cię mieszanymi uczuciami, nadal przecież chcesz być zdrowa, szczupła i zgrabna. Z rozrzewnieniem wspominasz, jak łatwo było zadbać Ci o to wcześniej, kiedy nawet powrót ... więcej »

Zdrowe życie odżywianie aktywność dla wszystkich, Kijek Krzysztof

Zdrowe życie odżywianie aktywność dla wszystkich

Kijek Krzysztof

15.30 zł 13.92 złKsiążka pomoże uzupełnić wiedzę o funkcjach organizmu związanych z odżywianiem i podejmowaniem aktywności, o podstawowych składnikach odżywczych naszej żywności, pomoże nakreślić własny plan zdrowego życia. więcej »

Dzika strona jedzenia, Jo Robinson

Dzika strona jedzenia

Jo Robinson

39.90 zł 36.70 złWszyscy chcemy tego, co najlepsze, dla swoich bliskich. Nie wszyscy jednak wiemy, że często wybieramy dokładnie na odwrót. Ziemniaki, jakie podajemy codziennie na talerzach, pochodzą z upraw, w których stawia się na ilość cukru i tłuszczów, a zaniedbuje zawartość witamin czy ... więcej »

UWAGA Żywność, Leonid Rudnicki

UWAGA Żywność

Leonid Rudnicki

19.90 zł 18.30 złSztuka oszukiwania kupującego została doprowadzona do doskonałości. Maskowanie przeterminowanych produktów żywnościowych to część obowiązków sprzedawcy, co stanowi tajemnicę poliszynela. Rzecz w tym, że zabrania się wyrzucania zepsutych produktów. Sprzedawca musi je sprzedać po ... więcej »