Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat

Żywienie

Dzika strona jedzenia, Jo Robinson

Dzika strona jedzenia

Jo Robinson

29.90 zł 27.51 złWszyscy chcemy tego, co najlepsze, dla swoich bliskich. Nie wszyscy jednak wiemy, że często wybieramy dokładnie na odwrót. Ziemniaki, jakie podajemy codziennie na talerzach, pochodzą z upraw, w których stawia się na ilość cukru i tłuszczów, a zaniedbuje zawartość witamin czy ... więcej »

UWAGA Żywność, Leonid Rudnicki

UWAGA Żywność

Leonid Rudnicki

19.90 zł 18.30 złSztuka oszukiwania kupującego została doprowadzona do doskonałości. Maskowanie przeterminowanych produktów żywnościowych to część obowiązków sprzedawcy, co stanowi tajemnicę poliszynela. Rzecz w tym, że zabrania się wyrzucania zepsutych produktów. Sprzedawca musi je sprzedać po ... więcej »

Wylecz cukrzycę, Fuhrman Joel

Wylecz cukrzycę

Fuhrman Joel

39.90 zł 36.31 złW opozycji do powszechnej opinii, cukrzyca nie jest chorobą nieuleczalną. Nie musi ani skracać życia, ani powodować nadciśnienia, chorób serca, niewydolności nerek, ślepoty i innych zagrażających życiu dolegliwości. Tak naprawdę – o czym się nie mówi - większość chorych ... więcej »

Chemia w pożywieniu, Grimm Hans-Ulrich

Chemia w pożywieniu

Dr Hans-Ulrich Grimm

39.30 zł 35.76 złKażdemu człowiekowi zdarzyło się przynajmniej raz w życiu przeczytać informacje podane na etykiecie kupowanego przez niego produktu. Szczególnie ciekawą lekturą w takich chwilach bywa skład pozornie nieskomplikowanych specjałów branży spożywczej. Jak odcyfrować zawarte tam skróty i ... więcej »

Jadalne rośliny dziko rosnące, Fleischhauer Steffen Guido, Guthmann Jürgen, Speigelberger Roland

Jadalne rośliny dziko rosnące

Jürgen Guthmann , Steffen Guido Fleischhauer S

59.50 zł 54.14 złW przyrodzie występuje szeroki wybór dziko rosnących roślin jadalnych. Mogą one wzbogacić nasz jadłospis i charakteryzują się wysoką zawartością odżywczych substancji. Od wieków nasi przodkowie je zbierali. Były one dla nich jednocześnie pożywieniem i lekiem. Teraz każdy z nas ... więcej »

Joga fitness, Trokes Anna

Joga fitness

Trokes Anna

6.99 zł 6.36 złJoga - dla zwiększenia energii życiowej. Joga to trening ciała i umysłu: czujesz się zdrowo, lekko i odzyskujesz wewnętrzną równowagę. Joga to piękna i zgrabna sylwetka. Dynamiczne ćwiczenia pogłębiają oddech, poprawiają postawę oraz kondycję. Z pozycjami jogi zdobędziesz siłę, ... więcej »

Cukrowa mafia, Hans-Ulrich Grimm

Cukrowa mafia

Dr Hans-Ulrich Grimm

39.30 zł 36.54 złKiedy mówimy „biała śmierć”, często myślimy o narkotykach. Niewiele osób uświadamia sobie jednak fakt, że codziennie każdy z nas spożywa środek, który równie dobrze pasuje do powyższej definicji jak heroina czy kokaina. więcej »

Odnowienie organizmu, Stefania Korżawska

Odnowienie organizmu

Stefania Korżawska

8.40 zł 7.73 złJeśli choroba zacznie nam dokuczać, należy najpierw organizm oczyścić, a później za pomocą odpowiedniego jedzenia i życiodajnych herbatek ziołowych budować zdrowie, pamiętając, że nasze ciało zaprogramowane jest na ciągłe odnawianie się i jeśli stworzymy mu tylko warunki do ... więcej »

Cukier sól tłuszcz, MICHAEL MOSS

Cukier sól tłuszcz

Michael Moss

44.90 zł 41.31 zł Jesteśmy uzależnieni od soli, cukru i tłuszczu. Najwięksi producenci żywności używają tych trzech prostych składników do tworzenia jak najbardziej kuszących produktów jak najmniejszym kosztem. W książce Cukier,sól,tłuszcz, wyróżniony Nagrodą Pulitzera dziennikarz śledczy ... więcej »

Cafe CREDO, Alicja Hofman

Cafe CREDO

Alicja Hofman

45.00 zł 41.85 złFragment wstępu: "Café Credo to miejsce, które nie istnieje. Są tu małe, okrągłe stoliki, a przy nich wygodne krzesła. Jest nieco ciasno, ale miło i przytulnie. Drewniana podłoga, na ścianach dawne ryciny, podświetlone łagodnym światłem kinkietów. We wnętrzu rozbrzmiewa cicha ... więcej »

Mniam mniam w brzuszku mam, Melanie Waxman i Michelle Dirks

Mniam mniam w brzuszku mam

Melanie Waxman, Michelle Dirks

30.00 zł 27.90 złWszystko, co powinnaś wiedzieć na temat doskonałej i zdrowej diety dla swojego dziecka. Znajdziesz tu następujące informacje: Jak skomponować pełną rozmachu, zróżnicowaną i odżywczą dietę dla Twojego dziecka. Poznasz sposoby na wzmocnienie układu odpornościowego i ochronę ... więcej »

Smaki świata w kuchni makrobiotycznej, Wieke Nelissen

Smaki świata w kuchni makrobiotycznej

Wieke Nelissen

32.00 zł 29.76 złZestaw pełnych przepisów na śniadania, obiady, kolacje i desery, które podawano w czasie odbywającej się w 2004 r. Letniej Międzynarodowej Konferencji Makrobiotycznej. Wieke Nelissen jest uznawana wśród międzynarodowej społeczności makrobiotycznej za czołową nauczycielkę ... więcej »