Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat
Moc przyciągania pieniądza - Joseph Murphy

Moc przyciągania pieniądza

18.87 zł

19.90 zł

Dodaj do
Artykuł chwilowo niedostępny

Wielu ludzi osiągnęło w życiu szczęście dzięki stosowaniu zasad myślenia przedstawianych przez dr. J. Murphy`ego. Dołącz do nich i ty! Skarbnica nieskończoności. Masz prawo być bogaty. Bieda jest chorobą. Wielkie prawo przyciągania. Wiedz otwiera drzwi. Wiara w siebie. Bogaty staje się jeszcze bogatszy. Prawo wzrostu. Wyobrażenie bogactwa. Geniusz w każdym człowieku.

Masz przed sobą bardzo praktyczny poradnik. Książkę dla wszystkich mężczyzn i kobiet pilnie potrzebujących pieniędzy. Dla tych, którzy starają się posiąść wszelkie dostępne im w życiu bogactwa.
Jest to lektura dla ludzi pragnących osiągnąć natychmiastowe rezultaty i gotowych do stosowania prostych sposobów, które szczegółowo opisano w tej książce. Kolejne jej strony przy-niosą dokładne informacje na ten temat wraz z przykładami. Prowadzą one w naturalny sposób do osiągnięcia bogactwa. Na wyłożonych tutaj podstawowych prawach rządzących umysłem możesz polegać, jak na prawach fizyki czy matematyki, sformułowanych przez Edisona czy Einsteina. Stosując je, osiągniesz równie konkretne i pewne rezultaty.
Pisząc tę książkę, starałem się nadać jej styl tak prosty i zrozumiały, aby nawet dwunastolatek mógł pojąć i zastosować po-dane w niej wskazówki.

(fragment książki)

Dr Joseph Murphy - religioznawca, filozof- zdobył na świecie miliony czytelników. Jego książki skłaniają do pozytywnego myślenia, budowania uczuciowego i duchowego życia w oparciu o modlitwę i wiarę. Nakładem Diogenesa ukazały się:
Magia wiary. Energia z kosmosu. Potęga podświadomości, Tajemnice podświadomości odnalezione w Biblii.

----------------------------

Klienci którzy kupili "Moc przyciągania pieniądza" kupili również:

----------------------------

Pozostałe książki autora: Joseph Murphy

----------------------------