Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat
Fizjoterapia - Gerard Straburzyński , Anna Straburzyńska-Lupa
Fizjoterapia

Fizjoterapia

93.83 zł

99.00 zł

Dodaj do
Artykuł chwilowo niedostępny

Fizjoterapia, wywodząca się ze stosowanego od zamierzchłych czasow przyrodolecznictwa, nalezy do tych dziedzin współczesnej medycyny, które dzięki postępowi nauki i techniki wciąż dynamicznie się rozwijają - wiele jej działów powstało dopiero w XX wieku.

Ta unikatowa książka jest jedynym w Polsce i jednym z niewielu na świecie podręczników akademickich w całościowy sposób przedstawiających aktualny stan wiedzy na temat podstaw teoretycznych i praktycznego stosowania zabiegów fizykalnych. Obecne jej wydanie jest kontynuacją opracowania z 1987 r., opublikowanego od tytułem "Fizjoterapia", oraz następnych wydań, ukazujących się pod zmienionym tytułem Medycyna fizykalna.

Obejmuje wszystkie działy współczesnej fizjoterapii: od najstarszych i tradycyjnych, takich jak: wodolecznictwo, balneoterapia i masaż, po najnowocześniejsze - elektrolecznictwo, lasero- i magnetoterapię. Każdy zabieg jest zwięźle opisany, z wyszczególnieniem wskazań, przeciwwskazań i dawkowania. Omówione są również zasady prawidłowego i bezpiecznego korzystania z nowoczesnej aparatury.

Podręcznik, napisany przez wybitnych specjalistów z dziedziny medycyny fizykalnej, przeznaczony jest dla studentów wydziałów fizjoterapii i rehabilitacji akademii medycznych i akademii wychowania fizycznego. Z pewnością zainteresuje także studentów medycyny, rehabilitantów i lekarzy rodzinnych.

----------------------------

Klienci którzy kupili "Fizjoterapia" kupili również:

----------------------------

Polecamy