Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat
Samoleczenie metodą BSM + CD - Piotr Lewandowski
Samoleczenie metodą BSM + CD

Samoleczenie metodą BSM + CD

25.67 zł

27.90 zł


Zdrowie to wewnętrzna równowaga całego organizmu - zatem w przypadku wystąpienia jakichkolwiek dolegliwości czy też chorób warto przede wszystkim ową równowagę przywrócić. Samoleczenie metodą BSM to książka idealna dla tych osób, które chcą uniknąć przyjmowania antybiotyków i medycyny konwencjonalnej, które wierzą w naturalną moc własnego organizmu i chcą ją wykorzystać do walki o zdrowie. Metoda BSM cieszy się niezwykłą popularnością na całym świecie i przynosi nieprawdopodobne wręcz rezultaty.

 

Metoda BSM - bioemanacyjne sprzężenie z mózgiem - służy leczeniu przez przywracanie równowagi energetycznej organizmu. Polega na przykładaniu dłoni do odpowiednich obszarów głowy - promieniowanie wysyłane przez tkankę komórkową dłoni pobudza ośrodki kory.

Samoleczenie Metodą BSM – fragment książki

Od autora

[...]W odróżnieniu od innych niekonwencjonalnych metod leczenia, B.S.M. oddziaływuje bezpośrednio na centralny układ nerwowy. Dzięki ogromnej czułości tego układu na odbiór słabych pól elektromagnetycznych -wypromieniowana energia jest u każdego człowieka w równym stopniu wystarczająca dla wywołania reakcji leczniczych. Czułość ta wiąże się z obecnością w mózgu kryształków magnetytu. Jak odkryto ostatnio ilość magnetytu w mózgu w porównaniu z innymi narządami organizmu jest bardzo duża. Metoda samoleczenia B.S.M. może też pomóc w leczeniu schorzeń, które wydają się nieuleczalne lub są uciążliwe w leczeniu metodami konwencjonalnymi (porównaj cytaty zamieszczone w książce).
Przy leczeniu metodą B.S.M. pomocna jest wiedza medyczna, zapewniająca rozpoznanie choroby i dostarczenie organizmowi odpowiednich składników. Dobrze jeśli chory korzysta z konsultacji lekarza, przeprowadzającego okresowe obserwacje stanu pacjenta i postępów leczenia B.S.M. Nie wszyscy lekarze są jednak przekonani do tej metody. B.S.M. odwołuje się do mało jeszcze znanych sfer funkcjonowania organizmu.
Publikacja ta zawiera najistotniejsze informacje i wskazówki praktyczne dotyczące stosowania metody B.S.M.


 

Najczęściej kupowane razem

Samoleczenie metodą BSM + CD + Joga dla twoich oczu + Uzdrawianie energią kolorów

Cena za zestaw

67.12

Klienci którzy kupili "Samoleczenie metodą BSM + CD" kupili również:

----------------------------

Polecamy