Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat
Potęga podświadomości - Joseph Murphy
Potęga podświadomości Potęga podświadomości

Potęga podświadomości

29.94 zł

32.90 zł

Dodaj do
Artykuł chwilowo niedostępny

Czy zdajesz sobie sprawę, jak potężna jest Twoja podświadomość? Czy wiesz, że te procesy, które zachodzą właśnie poza naszą świadomością mogą odmienić nasze życie? Chcesz wiedzieć, jak? Chcesz wreszcie odnaleźć klucz do własnego szczęścia? To przestań szukać go w gwiazdach, bo jest on w Tobie samym. Potęga podświadomości nauczy Cię używać technik, które mogą odmienić Twoje życie- jeśli tylko zechcesz. Już miliony osób dzięki niej zmieniły sposób myślenia i otworzyły wreszcie te upragnione drzwi do wewnętrznego szczęścia.

 

Książka Potęga podświadomości jest sztandarowym dziełem Josepha Murphy'ego. Dowodzi ona, że procesy psychiczne przebiegające poza naszą świadomością i bez jej udziału, będące ważną częścią naszej osobowości, mogą być wykorzystane w sposób celowy, po naszej myśli. Służą temu specjalne techniki, zbadane, sprawdzone i opisane w tej książce, poparte konkretnymi przykładami. Metody te odsłonią przed tobą nowe obszary i nowe możliwości twojego umysłu. Z książki Potęga podświadomości dowiesz się nie tylko, że masz w sobie klucz do życia pełniejszego, ale także, jak tego klucza używać, aby pomóc sobie i bliskim.

Joseph Murphy, doktor trzech nauk - religioznawstwa, filozofii i praw - "obywatel świata ducha", był prekursorem i krzewicielem myślenia pozytywnego. Przedmiotem jego badań było wnętrze człowieka - umysł i duch. Jego odkrycia i przemyślenia docierają do milionów ludzi w postaci popularnych publikacji wydanych w formie książkowej i nagranych na kasety, a także w postaci kasetowych programów ćwiczeń praktycznych. Pomagają tym, którzy czują potrzebę dokonania zmian w swoim życiu. Pomagają odkryć w sobie źródło siły, uwolnić się od lęku i bólu, osiągnąć to, co w życiu jest najważniejsze. Doktor Joseph Murphy mieszkał w Laguna Hills w Kalifornii. Zmarł w 1981 r. Potęga podświadomości, światowy bestseller, jest jego pierwszą książką wydaną w Polsce.

 

Fragment książki


Przedmowa
Jakie cuda może zdziałać książka Potęga podświadomości w twoim życiu

Na własne oczy widziałem, jakie cuda dokonywały się na ludziach wszelkich warstw społecznych, ras i narodów. Cud odmieni także twoje życie, jeśli zaczniesz wykorzystywać magiczną moc podświadomości. Książka Potęga podświadomości ukaże ci, w jaki sposób twoje nawyki myślowe i siła wyobraźni kształtują, organizują i rozstrzygają twój los; natura i charakter człowieka są bowiem tożsame z tym, co zawiera jego podświadomość.
Czy wiesz, dlaczego?

Dlaczego życie jednych mąci smutek, a życie innych rozświetla szczęście? Dlaczego jeden człowiek cieszy się bogactwem i szacunkiem, kiedy jego sąsiad żyje w nędzy i niedostatku? Dlaczego jednego człowieka dręczy niepewność i lęk, kiedy inny, pełen wiary w siebie, spogląda ufnie w przyszłość? Dlaczego jeden człowiek posiada luksusową willę, gdy inny dokonuje żywota w dzielnicy nędzy? Dlaczego jeden człowiek przeżywa pasmo sukcesów, kiedy inny stacza się coraz niżej? Dlaczego jeden mówca porywa masy, gdy inny nie znajduje u słuchaczy żadnego oddźwięku? Dlaczego jeden dokonuje genialnych osiągnięć, kiedy inny w otępieniu oddaje się bezdusznemu zajęciu? Dlaczego ktoś przetrwa nieuleczalną rzekomo chorobę, która dla innych oznacza śmierć? Dlaczego tylu dobrych i bogobojnych ludzi zaznaje niewymownych cierpień psychicznych i fizycznych, kiedy inni, wyzuci z sumienia, cieszą się najlepszym zdrowiem i promiennymi sukcesami? Dlaczego jakaś żona żyje w szczęśliwym stadle, kiedy jej siostra u boku męża doznaje tylko cierpień i rozczarowań? Dlaczego?
Odpowiedź na to i na wiele innych pytań tkwi w naturze i w działaniu podświadomości.

 

 

----------------------------

Klienci którzy kupili "Potęga podświadomości" kupili również:

----------------------------

Pozostałe książki autora: Joseph Murphy

----------------------------