Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat
Maksimum osiągnięć - Tracy Brian
Maksimum osiągnięć Maksimum osiągnięć

Maksimum osiągnięć

37.27 zł

39.99 zł

Dodaj do
Artykuł chwilowo niedostępny

System, który poznasz, może zmienić całe twoje życie. Książka Maksimum osiągnięć zawiera jedyną w swym rodzaju syntezę idei, metod i technik, po raz pierwszy w ten sposób zaprezentowanych. Poszczególne elementy systemu nie są jednak niczym nowym. Człowiek odkrywał je i rozwijał przez wieki swego istnienia na Ziemi. Te zasady i metody zostały sprawdzone w praktyce przez miliony ludzi. Na nich opiera się każdy sukces.
Jeśli wprowadzisz te techniki do twojego codziennego życia, zyskasz poczucie szczęścia, zdrowia i pewności siebie. Poznasz wspaniale uczucie mocy, celu i samodzielnego kierowania własnym życiem. "Twoja postawa stanie się bardziej pozytywna i skupiona. Zyskasz umiejętność osiągania założonych celów. Nauczysz się postępować z ważnymi dla ciebie ludźmi. Osiągniesz sukces zawodowy i poczujesz się naprawdę wspaniałym człowiekiem.
Poznasz sposoby uwolnienia wielkich, nie wykorzystanych rezerw, ukrytych głęboko w twoim wnętrzu. Wykonywanie ćwiczeń, umieszczonych na końcu każdego rozdziału, umożliwi osiągnięcie wyników, których skala zależy jedynie od włożonego w nie wysiłku. Wprowadzisz swoje życie na drogę sukcesu, osiągnięć i szczęścia, jakich dotąd nie zaznałeś.
Posługując się prostą analogią, życie jest podobne do zamka szyfrowego, tylko ma znacznie więcej kombinacji numerów. Jeśli ustawisz numery we właściwej kolejności, zamek otworzy się. To żaden cud, ani sprawa szczęścia. Jeśli dysponujesz odpowiednim zestawem liczb, nie ma znaczenia, kim jesteś. Podobnie jest w życiu. Właściwe zestawienie myśli i działań pozwoli ci osiągnąć niemal wszystko, czego naprawdę pragniesz. A jeśli będziesz naprawdę poszukiwać, to na pewno znajdziesz.
Zdrowie, bogactwo, szczęście, sukces i spokój ducha podlegają tej samej zasadzie. Jeśli wykonasz właściwe czynności we właściwy sposób,zrealizujesz swoje plany.

----------------------------

Klienci którzy kupili "Maksimum osiągnięć" kupili również:

----------------------------

Pozostałe książki autora: Brian Tracy

----------------------------