Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat
Piwnice naturalne - Claudia Lorenz-Ladener
Piwnice naturalne

Piwnice naturalne

29.90 zł

34.30 zł


Prawidłowa budowa pomieszczeń do ekologicznego przechowywania owoców i warzyw

Wspaniały sad i ogród cieszy barwami przez cały rok - wiosną soczystą zielenią, latem wszystkimi kolorami tęczy, jesienią złotem i brązem, a zimą bielą śniegu. Zachwyca nas bogactwo Matki Natury, a obfite jesienne zbiory są nadzieją na korzystanie z naturalnych mocy roślin przez cały rok.

Kto sam uprawia swój ogród, ten co roku staje przed problemem, jak zachować zebrane dobra w stanie świeżym do zimy. Ale również kto kupuje większe ilości owoców i warzyw chce być pewny, że zapasy można jak najdłużej przechowywać bez straty na ich jakości. Niestety, piwnice są w większości domów mieszkalnych za ciepłe, za suche i zbudowane z materiałów, które mało się nadają do przechowywaia artykułów spożywczych w stanie świeżym.

Dzięki tej książce dowiesz się ze szczegółowych opisów i wielu przykładów, jak musi być zbudowana piwnica z naturalnym chłodzeniem oraz jak można przystosować zbyt ciepłą i suchą piwnicę w domu do przechowywania owoców, warzyw, a nawet win przez cały rok. Już teraz zacznij prostymi środkami budować swoją piwnicę ekologiczną.

Najczęściej kupowane razem

Piwnice naturalne + Palenie drewnem we wszystkich rodzajach pieców + Filozofia zdrowia

Cena za zestaw

79.15

Klienci którzy kupili "Piwnice naturalne" kupili również:

----------------------------

Polecamy