Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat
Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi - DAdamo Peter
Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi

Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi

30.80 zł

33.00 zł

Dodaj do
Artykuł chwilowo niedostępny

Plan danej grupy krwi dostarcza podstawowych informacji na temat zdrowia i odżywiania dla każdego z nas. Uzbrojony w tę nową informację, możesz wybierać właściwą dietę, odpowiedni rodzaj ćwiczeń i stosować ogólne zasady zdrowotne oparte na naturalnych silach tkwiących w twoim organizmie. W kolejnych czterech rozdziałach książki Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi omówię szczegółowo dietę, dodatki uzupełniające i plany ćwiczeń dla każdej z grup krwi. Po tych rozdziałach nastąpi, w części III, dokładny przegląd wszystkich stanów zdrowotnych i chorób, wraz z podatnością i środkami zaradczymi związanymi z poszczególnymi grupami krwi. Jeśli będziesz postępował zgodnie z planem dla twojej grupy krwi, będziesz mógł:
unikać wielu powszechnych wirusów i infekcji;
panować nad wagą, gdyż organizm sam pozbywać się będzie toksyn i tłuszczu;
zwalczać choroby zagrażające życiu, takie jak rak, choroby sercowo-naczyniowe, cukrzyca i niewydolność wątroby;
unikać wielu czynników, które powodują gwałtowne pogarszanie stanu komórek, i w ten sposób zwalniać proces starzenia się.

Plan dla grupy krwi nie jest panaceum, ale jest to droga do odtworzenia naturalnych funkcji ochronnych układu odpornościowego, właściwego ustawienia zegara metabolicznego i oczyszczenia krwi z niebezpiecznych lektyn aglutynujących. To jest najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić, aby zatrzymać gwałtowne pogarszanie się stanu komórek, a w rezultacie - ograniczyć proces starzenia się. A jeśli posiadasz problemy zdrowotne, ten plan może wpłynąć na zasadniczą poprawę stanu zdrowia. W zależności od stanu i stopnia przestrzega nia planu, każda osoba zyska jakieś korzyści. Takie były moje do świadczenia i doświadczenia moich kolegów, którzy stosują ten system u tysięcy pacjentów.


----------------------------

Klienci którzy kupili "Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi" kupili również:

----------------------------

Polecamy