Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat
Największy cud świata - Og Mandino
Największy cud świata Największy cud świata

Największy cud świata

21.26 zł

23.00 zł

Dodaj do
Artykuł chwilowo niedostępny

Książka "Największy cud świata" to opowieść, która powstała w wyniku spotkania autora, Oga Mandino, z Szymonem Potterem. Autor opisuje to niezwykłe spotkanie i w subtelny sposób stara się przekazać prawdy dotyczące życia człowieka w dzisiejszym świecie. Książka w ujmujący i przystępny sposób odkrywa przed czytelnikiem to, jak wartościową, godną i fascynującą osobą może być człowiek. Pozwala czytelnikowi na spojrzenie na świat z innej perspektywy i wdrożenie poznanych prawd w życie codzienne. Z pewnością każdy odnajdzie w książce inspirację na kolejne dni swojego życia. 

Największy cud świata to druga - po Największym kupcu świata, międzynarodowym bestsellerze - książka Oga Mandino. Jest to historia niezwykłego spotkania i przyjaźni autora z tajemniczym Szymonem Potterem- opowieść o wspaniałym darze, jaki autor od niego otrzymuje.

Og Mandino w subtelny sposób przekazuje nam swoiste przesłanie, w którym zawarte są ciepłe, przekonujące prawdy o wartościach człowieka, o godności, o sensie naszej egzystencji i naszych pięknych, ludzkich cechach.

Ta książka w magiczny sposób zmieni twoje dotychczasowe spojrzenie na świat i otaczających cię ludzi. Kiedy ją przeczytasz, twoje życie już nigdy nie będzie takie samo jak przedtem, a jeśli zastosujesz kilka prostych zasad, które autor ofiaruje ci w darze, odkryjesz niebawem, jak fascynującą, niepowtarzalną i cudowną jesteś istotą.

Og Madino należy do grona najpopularniejszych współczesnych pisarzy amerykańskich. Jest autorem piętnastu książek zaliczanych do nurtu tzw. literatury inspiracyjnej. Są to książki o ludzkiej godności , o wartościach , które wyznaczają sens życia , o przyjaźni i miłości , o sposobach osiągania zamierzonych celów. Zostały przetłumaczone na dwadzieścia języków, a ich łączny nakład przekroczył 25 milionów sprzedanych egzemplarzy.

FRAGMENT KSIĄŻKI:

Westchnąłem rozżalony, przerzuciłem bieg z powrotem na luz, otworzyłem ponownie drzwiczki, jeszcze raz dałem krok w zimny śnieg, doślizgałem się do żółtej skrzynki i przekręciłem klucz. Szlaban podniósł się znowu, wycelował zardzewiałym końcem w zaśnieżone niebiosa i opadł. Bum! Niecierpliwie obróciłem ponownie klucz, tym razem tak mocno, że omal go nie złamałem. To samo. Może krótkie spięcie w przewodach od całej tej wilgoci? Nieważne. Nie sposób było wprowadzić samochodu na parking. Ale gdybym zostawił go na ulicy, straż miejska z pewnością by go zabrała. Stałem więc po kolana w śniegu, przeklinając idiotyzm tej nieudanej podróży i ocierając białe płatki z oczu. Właśnie gdy już zaczynałem wątpić we wszystko, co kiedykolwiek napisałem albo powiedziałem o wielkim znaczeniu wytrwałości, karmiący ptaki nieznajomy przerwał moje użalanie się nad sobą. — Pomogę panu. Jego głos był naprawdę zadziwiający. Donośny ton \\yrażał nie tylko gotowość pomocy, dźwięczała w nim także nuta rozkazu. Starzec zbliżył się do mnie i oto, zadzierając głowę, patrzyłem w jego niezwykłą twarz, wychudzoną., głęboko pooraną bruzdami, o wielkich brązowych oczach. Musiał mieć ze dwa metry wzrostu—ja również nie jestem ułomkiem. Uśmiechnąłem się, wzruszyłem ramionami na widok tego sobowtóra Abrahama Lincolna i powiedziałem:

----------------------------

Klienci którzy kupili "Największy cud świata" kupili również:

----------------------------

Pozostałe książki autora: Og Mandino

----------------------------