Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat
Droga do zdrowia - Michał Tombak
Droga do zdrowia Droga do zdrowia

Droga do zdrowia

34.15 zł

37.94 zł


O sposobach na długie i zdrowe życie napisano ostatnio bardzo wiele. Mnożone są diety cud, zachwalane niezwykłe preparaty uzdrawiające i odmładzające. Wszystkich łudzi się w ten sposób, że zdrowie może być efektem zadziałania jakiegoś cudownego środka.
Tymczasem na nasze zdrowie, tak jak na trapiące nas choroby pracujemy latami.
Ta właśnie filozofia jest motywem przewodnim książki Droga do zdrowia.
Michał Tombak wyraźnie zaznacza, że zdrowie to ścisły związek tego co jemy, z tym jak oddychamy, jak dbamy o nasze ciało i psychikę.
Najciekawszy wniosek z tych książek zawiera się w znanej myśli:
nasze zdrowie jest w naszych rękach.

Co więcej przepisy autora umożliwiają poprawę zdrowia przez wykorzystanie naturalnych, łatwo dostępnych składnika bez tak charakterystycznego dzisiaj arsenału chemicznego.

Do Czytelników z książki Droga do zdrowia
Wszystkich ludzi można, według mnie, podzielić umownie na (bez urazy) "leniwych" i "pracowitych". "Leniwi" czekają na pomoc innych, troskę o swoje zdrowie składają na barki lekarzy, bioterapeutów itp. "Pracowici" chcą pomóc sobie sami, chcą poznać prawdziwe przyczyny swoich chorób, tylko nie zawsze wiedzą, jak to zrobić. Przeważnie dla nich - "pracowitych" - piszę swoje książki. Jeśli chodzi o leniwych, to radzę im zastanowić się nad starą wschodnią mądrością, która mówi: "Nikt nigdy nic nie robi, nie zaspo- kajając przy tym przede wszystkim swoich, a nie waszych potrzeb". I dlatego nigdy nie należy oddawać bezmyślnie w ręce innego człowieka najcenniejszego co macie - życia 1 zdrowia. Nie traćcie Państwo czasu w bezowocnym oczekiwaniu na "cudowne uzdrowienie", nikt nie zatroszczy się o was lepiej niż wy sami. Tylko sami możecie uczynić się zdrowszymi. I dlatego trzeba wykazać wolę i upór, być bez- litosnym wobec własnego lenistwa, uzbroić się w wiedzę, doświadczenie, szukać swojej drogi do zdrowia, a jak wiadomo - kto szuka, ten zawsze znajdzie.
Drodzy czytelnicy, zaoferowana wam książka Droga do zdrowia jest krótkim konspektem moich poprzednich książek: "Jak żyć długo i zdrowo", "Uleczyć nieuleczalne" część 1 oraz "Uleczyć nieuleczalne" część 2, która lada moment będzie udostępniona waszej uwadze.
Książka Droga do zdrowia którą trzymacie w rękach wyjaśnia, systematyzuje i uzupełnia informacje, zawarte w poprzednich pracach.
Na podstawie licznych listów i telefonów dochodzę do wniosku, że wiele osób popełnia duży błąd, starając się znaleźć w treści książek konkretny schemat leczenia swoich dolegliwości. Nie chciałbym się powtarzać, ale jeszcze raz pragnę podkreślić: nie ma uniwersalnej recepty na zdrowie. Wszystkie rady i polecenia należy rozpatrywać kompleksowo pod katem indywidualnych dolegliwości swojego organizmu.
Czytając Droga do zdrowia, przy każdej "cegiełce", która zawiera poradę, ćwiczenia lub przepisy, postawcie krzyżyk. Po przeczytaniu książki przekartkujcie ją i z zaznaczonych przez was "cegiełek" zacznijcie "budować" swoją drogę do zdrowia.

Życzę powodzenia
Michał Tombak


Najczęściej kupowane razem

Droga do zdrowia + Uleczyć nieuleczalne + Jak żyć długo i zdrowo

Cena za zestaw

94.34

Klienci którzy kupili "Droga do zdrowia" kupili również:

----------------------------