Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat
Urynoterapia - Giennadij Małachow
Urynoterapia Urynoterapia

Urynoterapia

27.50 zł

29.90 zł


Urynoterapia to leczenie różnych schorzeń przy pomocy moczu. Dobroczynny wpływ stosowania uryny w celu wzmocnienia zdrowia opisywany jest w licznych księgach leczniczych i religijnych, wspomina o tym również Biblia. Autor wyjaśnia w tym poradniku przyczyny korzystnego oddziaływania moczu na ludzki organizm. Przed-stawia różne metody stosowania uryno terapii w leczeniu poszczególnych dolegliwości i w celach profilaktycznych. Przytacza szereg przykładów z praktyki leczenia tą metodą, podkreślając właściwe jej stosowanie i komentując nieodpowiednie i błędne postępowanie wielu chorych. Dzięki tym wskazówkom Czytelnicy będą mogli uniknąć niepotrzebnych pomyłek i w najbardziej efektywny sposób regenerować, wzmacniać, udoskonalać i uzdrawiać swój organizm.

G. P. MAŁACHOW jest znanym autorem wielu książek o naturalnych metodach uzdrawiania i samoleczenia. Jego książki są wysoko cenione na całym świecie. Łączny nakład opublikowanych przez niego wydawnictw już dawno przekroczył 20 milionów egzemplarzy.

Poznaj nowe metody na utrzymanie zdrowia! Szczególnie polecamy Państwa uwadze:
Szkoła Zdrowia. Uwolnij się od pasożytów i żyj bez nich
Polskie wydanie rosyjskiego bestsellera z dziedziny medycyny naturalnej, autorstwa Nadieżdy Siemionowej. Książka poświęcona jest walce z pasożytami ludzkiego organizmu - tymi dużymi, jak również niewidocznymi gołym okiem. Opowiada o licznych chorobach przez nie wywoływanych.
Metody oczyszczania i odbudowy organizmu
W książce autorka Olga Jelisejewa zawarła w sumie 11 wariantów oczyszczania organizmu - od prostych do skomplikowanych, zależnie od stanu zdrowia, wieku i przeciwwskazań dotyczących danego pacjenta.
Woda utleniona na straży zdrowia
Książka Iwana Nieumywakina zawiera mnóstwo informacji o tym, jak w praktyce stosować nadtlenek wodoru. Podaje optymalne dawkowania, zawiera relacje o odczuciach pacjentów i wyniki kuracji.

 

Najczęściej kupowane razem

Urynoterapia + Życie bez pasożytów + Ruch oddychanie hartowanie

Cena za zestaw

88.81

Polecamy