Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat
Rusz głową - Tony Buzan
Rusz głową

Rusz głową

21.69 zł

22.90 zł

Dodaj do
Artykuł chwilowo niedostępny

Ta książka to swoiste kompendium wiedzy o działaniu i możliwościach naszego mózgu. Po zapoznaniu się z jej lekturą w pełni zrozumiesz, jakie są zasady jego funkcjonowania i w jaki sposób posługiwać się tym organem, aby w pełni wykorzystywać wszystkie jego możliwości. Szybsze i sprawniejsze czytanie, łatwiejsze rozwiązywanie problemów czy znaczna poprawa pamięci nie będą już poza Twoim zasięgiem.  
 
Każdy rozdział książki traktuje o innym aspekcie funkcjonowania mózgu. Po wstępnym zapoznaniu się z najnowszymi odkryciami dowiesz się, jak je praktycznie wykorzystać, czyli – jak przekuć tę wiedzę w odniesiony dzięki własnym zdolnościom sukces.
 
Doskonała organizacja pracy, twórczość myślenia, rozwój wyobraźni i poprawa koncentracji to tylko niektóre z umiejętności, jakimi będziesz mógł niebawem się poszczycić. Przy odrobinie wysiłku i czasu poświęconego na ćwiczenia (w tym także notatki, na które są w tej książce wydzielone odpowiednie miejsca) możesz osiągnąć wszystko to, o czym dotąd nawet nie marzyłeś. 

----------------------------

Klienci którzy kupili "Rusz głową" kupili również:

----------------------------

Pozostałe książki autora: Tony Buzan

----------------------------