Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat
Wątroba - Elena Sklianskaja
Wątroba Wątroba

Wątroba

4.49 zł

24.90 zł

Dodaj do
Artykuł chwilowo niedostępny

Wątroba jest największym i życiowo najważniejszym ze wszystkich organem, związanym z trawieniem. Oprócz udziału w trawieniu pokarmów, pełni jeszcze wiele innych funkcji. Bez tego organu nie można żyć. Jednocześnie stan wątroby u większości ludzi żyjących w krajach cywilizowanych pozostawia wiele do życzenia.
W ostatnich latach w krajach wysoko rozwiniętych zauważa się znaczny wzrost i rozprzestrzenianie się chorób wątroby i dróg żółciowych. Jest to związane z urbanizacją, chemizacją bytu, niedostateczną ruchliwością (hipokinezą), wzrostem spożycia alkoholu i narkotyków, gwałtownym zwiększeniem zastosowania różnorodnych manipulacji medycznych, zwiększeniem kontaktów z różnymi czynnikami infekcyjnymi.
Uwzględniając to wszystko, należy bardzo poważnie traktować wątrobę i przede wszystkim starać się uprzedzać rozwój chorób, oprócz tego w odpowiednim czasie (przy pojawieniu się najwcześniejszych objawów zakłócenia jakiejkolwiek z jej funkcji) rozpocząć leczenie w celu zlikwidowania tych zakłóceń.
Jeśli wątroba jest już chora, to w tej książce znajdziemy wiele różnych metod, które przy określonych wysiłkach ze strony chorego pomogą przywrócić utracone zdrowie, uprzedzić powikłania lub w ostateczności całkowicie lub chociażby częściowo zatrzymać utracone w związku z chorobą funkcje wątroby, tym bardziej, że ortodoksyjna medycyna, to jest medycyna stosująca terapię farmaceutykami, chorób wątroby praktycznie nie wyleczy.
Elena I. Sklianskaja doktor medycyny, znana w świecie jako naukowiec prowadzący prace badawcze z zakresu wirusologii i genetyki molekularnej, jest wielką orędowniczką medycyny naturalnej. Propaguje leczenie bez lekarstw prowadząc wykłady dla lekarzy i dla szerokich kręgów innych zainteresowanych. Pracuje nad serią książek, z których każda poświęcona jest profilaktyce i leczeniu jednej konkretnej choroby przy pomocy prostych i dostępnych dla wszystkich metod medycyny naturalnej.

----------------------------

Klienci którzy kupili "Wątroba" kupili również:

----------------------------

Polecamy