Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat
Złota księga - Saint Germain
Złota księga

Złota księga

24.48 zł

26.90 zł

Dodaj do
Artykuł chwilowo niedostępny

ZŁOTA KSIĘGA jest unikalną książką, pozwalającą zrozumieć jak ważne jest to, co powodujemy, tworzymy własnymi słowami, zwłaszcza kiedy stosujemy niewłaściwe słowa. Używamy wówczas najpotężniejszej Boskiej Zasady Działania we wszechświecie J A M J E S T. Godne uwagi są afirmaacje, których - najkrócej mówiąc - sens sprowadza się do podkreślenia, iż naturalną tendencją Życia jest Miłość, Pokój, Piękność, Harmonia, oraz Obfitość. TY sam kształtujesz własne życie, wprowadzając w nie Doskonałość Boskiej Miłości.

Polecamy również Afirmacje Złotej Księgi oraz Saint Germain o Alchemii. Tom I

Tematy Rozdziałów

– "Jam Jest"
– Bóg Działający
– Pas Elektroniczny
– Twórczy Ogień
– Terapia Narodów
– Choroba "Nie"
– Niech Się Stanie Światło
– Myśl
– Medytacja
– Niewyczerpywalna Energia
– Stwórca Himalaya
– Bóg W Działaniu
– "Jam Jest"
– Wiara, Nadzieja, Dobroczynność
– Astrologia
– Dzień Dziękczynienia
– Andy
– Działalność Ameryki Południowej
– Osobisty Promień Jezusa
– Energia Z Ręki
– Bezpłatne Nauczanie
– Plan Psychiczny
– Przygotowania Do Wielkanocy
– Element Ognia
– Dzień Bożego Narodzenia
– Samopoprawa
– Pielgrzymka Jezusa
– Kosmiczne Koło
– Kosmiczni Mistrzowie
– Wielkie Centralne Słońce
– Jezus I Saint Germain
– Nowy Cykl

ROZDZIAŁ: KOSMICZNI MISTRZOWIE

(Wykład Saint Germaina w Dniu Dziękczynienia)
Drodzy uczniowie Światła:

Dzisiaj jest dzień, który jest jednym z największych Dni Dziękczynienia, jakie miałem w ciągu stu lat. Widzieć jak Światło, zrozumienie i akceptacja Obecności "JAM JEST" zaczyna być przyjmowana przez tylu uczniów, jest naprawdę czasem radości i Dniem Dziękczynienia.
Nie tylko ja jestem tym, który posyła wam Miłość i Błogosławieństwo, ale również całe Zastępy Wniebowstąpionych Mistrzów Kosmicznych, Wielkie Białe Bractwo i Legion Światła, jak i Niektórzy Pomocnicy z Wenus, którzy łączą się w podziękowaniach i dziękczynieniu za Prawdziwą Światłość, która jest rozprzestrzeniana na ludzkość.
GŁĘBOKO CENIŁBYM SOBIE CAŁĄ POMOC, JAKĄ UCZNIOWIE MOGĄ DAĆ POD TYM PROMIENIOWANIEM, ABY KSIĄŻKI ZOSTAŁY WYDAWANE I ABY BYŁY UDOSTĘPNIONE LUDZKOŚCI, PONIEWAŻ TO JEST NAJWIĘKSZĄ SŁUŻBĄ, JAKĄ OBECNIE MOŻNA IM DAĆ.
Największą potrzebą w obecnym czasie jest zwrócenie uwagi ludzkości na "Jedyne Wielkie Źródło", które może nieść pomoc, jakiej się oczekuje, a jest nią Wielka Obecność "JAM JEST" oraz Zastępy Wniebowstąpionych Mistrzów. Baczna uwaga ludzi zwrócona na Wielkie Źródło zapewnia konieczne otwarcie na pojawienie się Wielkiego, Wiecznego, Kosmicznego Światła, aby spłynęło na świat zewnętrzny docierając nie tylko do świadomości ludzi, ale też do warunków które potrzebują uporządkowania.
Moim życzeniem jest, aby wszyscy uczniowie pod tym promieniowaniem czuli indywidualną odpowiedzialność za stan harmonii w swoich umysłach i ciałach i aby napełnili je Mądrością i Doskonałością Potężnej Obecności "JAM JEST". To ułatwi pracę, której ludzkość potrzebuje, ponieważ w innym przypadku to co należy do świata zewnętrznego, z powodu swych ograniczeń, nie potrafi tego pojąć.
Pragnę, aby każdy uczeń zrozumiał i czuł głęboko, że Wielcy Wzniesieni Mistrzowie i ja jesteśmy gotowi nieść pomoc ludziom zgodnie z tym, na co Prawo ich Istot pozwoli. Uczniowie powinni być zawsze zdecydowani i nie dawać władzy niczemu, co nie jest Obecnością, do czasu aż zewnętrzna ludzka twórczość otaczająca ich, nie zostanie rozpuszczona i pochłonięta tak, aby Potężne Światło, Mądrość i Władza Potężnej Obecności "JAM JEST" mogły przepływać przez ich umysły, istnienie i świat – napełniając ich harmonią, szczęściem i Doskonałością, której każde serce tak pragnie.
Ponaglam was wszystkich abyście wykonali świadomie określone zadanie. Abyście wykonali pracę roztoczenia opieki nad Ameryką tak, aby Kosmiczne Światło i Wieczna Doskonałość otoczyły Ziemię, oczyszczając i spalając wszelką niezgodę i by włączyć Cudowną Aktywność, która przejawi dobrobyt i szczęście, jakiego wszyscy tak pragną.
To właśnie, drogi mój jest tym co oznacza przyciąganie Potężnego Ogniska Wniebowstąpionych Mistrzów do was. Jedynie w miarę jak będzie się poszerzać wasze Wewnętrzne Widzenie tak, abyście mogli widzieć i poznać prawdziwą Rzeczywistość będziecie mogli mieć pewne rozeznanie Prawdy, o której mówię.
Chcę, aby twoje serce napełniło się radością i abyś zapamiętale pracował nad zdrowiem, sukcesem i dobrobytem Posłańców, którzy byli kanałami, dzięki którym było wam przekazane to ognisko opieki. Jest wielu nieszczęśników, którzy krytykują posłańców lub ich pracę; ale lepiej byłoby, aby w tej inkarnacji się nie narodzili.
Słowa są niewystarczająco dokładne, abym mógł nimi wyrazić pełnię wdzięczności za twoje wysiłki tak szczere i zaangażowane. Twoje zdolności i moc błogosławienia i przychylności będą się zwiększać równolegle do twego zdecydowanego zaangażowania i związania z twoją Potężną Obecnością "JAM JEST".
Moja miłość was otacza, moje Światło was oświeca, a Mądrość Potężnej Obecności "JAM JEST" będzie tobie sprzyjać w Pełni całej Doskonałości.
Miłość Potężnych Zastępów Wniebowstąpionych Mistrzów, Wielkiego Białego Bractwa i Legionów Światła zawsze ciebie otacza.
"JAM JEST kochającym w Świetle".

Saint Germain

----------------------------

Klienci którzy kupili "Złota księga" kupili również:

----------------------------

Pozostałe książki autora: Saint Germain

----------------------------