Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat
Jak szybko i łatwo nauczyć się języka - Vera F. Birkenbihl
Jak szybko i łatwo nauczyć się języka Jak szybko i łatwo nauczyć się języka

Jak szybko i łatwo nauczyć się języka

28.15 zł

29.70 zł

Dodaj do
Artykuł chwilowo niedostępny

Jak sprawić, by nauka była skuteczna, a uczenie się było radością. Wprowadzenie do nauki języka metodą zgodną z zasadami pracy mózgu. Dzięki niej ludzie, którzy mieli dotąd trudności, uczą się dwóch, trzech języków obcych!

Wstęp

Książka ta jest wprowadzeniem do nauki języka metodą zgodną z zasadami pracy mózgu. Jest ona skierowana do następujących grup (sprawdź, czy należysz do którejś z nich):
1. Samoucy (dojrzali autodydaktycy)
Chcesz nauczyć się jednego lub kilku języków, nie ma przy tym znaczenia, czy uczyłeś się go (ich) wcześniej, czy nie. W każdym bądź razie wiesz, że i jakiego języka(ów) chcesz się nauczyć! Ale dlaczego miałbyś poświęcać temu więcej czasu i energii, niż jest to rzeczywiście konieczne? Jeżeli szukasz efektywnego sposobu (optymalnie dostosowanego do pracy ludzkiego mózgu), który zapewni ci szybki sukces a przy tym radość z nauki, to masz przed sobą odpowiedni „drogowskaz"!
2. Pomocnicy (rodzice i korepetytorzy)
Osoba, której pragniesz pomóc, chce (lub musi) ukończyć kurs języka w jakiejś instytucji (np. w szkole). Chcesz więc jej pomóc skutecznie nauczyć się języka w sposób tak „bezbolesny", jak to tylko możliwe, jeśli nie dzięki temu to pomimo to, że nauka odbywa się w tej instytucji.
3. Nauczyciele języka
Jesteś nauczycielem języka i poszukujesz optymalnej metody nauki dla swoich uczniów. Masz odwagę wątpić w tradycyjne poglądy na temat zajęć językowych. Potraktuj tę książkę jako „supermarket", w którym możesz wybierać pomysły do swoich lekcji.
4. Inni
Jeżeli nie znalazłeś się w którejś z wyżej wymienionych grup, to mamy dwie możliwości: albo, mimo wszystko, ta książka będzie dla ciebie interesująca, albo nie. Jeżeli nie, to, być może, okaże się ona pomocna komuś z twoich znajomych.

 


 

----------------------------

Klienci którzy kupili "Jak szybko i łatwo nauczyć się języka" kupili również:

----------------------------

Pozostałe książki autora: Vera F. Birkenbihl

----------------------------