Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat
Źródło wiecznej młodości - Peter Kelder
Źródło wiecznej młodości Źródło wiecznej młodości

Źródło wiecznej młodości

21.10 zł

23.00 zł

Dodaj do
Artykuł chwilowo niedostępny

Któż z nas nie pragnie wyglądać młodo, a przy tym cieszyć się świetnym zdrowiem? Książka "źródło wiecznej młodości" to odpowiedź na te pragnienia. Najlepszym dowodem na to są wyznania czytelników, którzy praktykując tybetańskie rytuały, osiągnęli zdumiewające efekty. A wystarczyło, by regularnie wykonywali kilka prostych ćwiczeń opisanych w książce. Dla wygody czytelników zawiera ona liczne ilustracje i wskazówki, które pomogą wykonywać poszczególne ćwiczenia w prawidłowy sposób. To pierwsze pełne i licencjonowane wydanie tego światowego bestsellera!

 

Odmłodzony wygląd, regeneracja zdrowia, powrót sił witalnych - oto obietnica zawarta na kartach tej niezwykłej książki. Opisanych w niej kilka prostych ćwiczeń, wykonywanych regularnie, okazuje się być prawdziwą "fontanną młodości". Świadczą o tym listy napływające od czytelników, którzy praktykując tybetańskie rytuały, osiągnęli zdumiewające efekty. Do obecnego wydania włączony został obszerny wybór tych świadectw. Książka zawiera ilustracje i wskazówki, pozwalające prawidłowo i precyzyjnie wykonywać poszczególne ćwiczenia, a także proponuje afirmacje, które w znaczący sposób wspomagają dobroczynne oddziaływanie tybetańskich rytuałów. Owym praktykom - jak podkreśla autor - powinny towarzyszyć: odpowiednia dieta, właściwy styl życia oraz filozofia życiowa, opierająca się na wysokiej moralności i uczciwości. Jest to pierwsze pełne, licencjonowane, legalne wydanie tego światowego bestsellera!

Wstęp

Cała mądrość i wiedza pochodzi z czasów starożytnych i w rzeczywistości nie jest tajemnicą. Nawet kiedy myślisz, że odkryłeś coś nowego i wcześniej nieznanego, prawdopodobnie istniało to już od stuleci. Nie wiedziałeś o tym po prostu dlatego, że nie zadałeś sobie trudu, by to odszukać.
A właściwie dlaczego miałbyś to robić? Po co odwoływać się do mądrości starożytnych mistrzów, jeżeli współczesna nauka i technologia mogą dostarczyć ci wszystko, czego chcesz i potrzebujesz? Zauważyłem, że wielu ludzi myśli w ten sposób, dopóki nie zachorują na jakąś groźną dla życia chorobę. Zmuszeni są wtedy stawić czoło własnej śmiertelności, a więc pojawia się inna perspektywa. Kiedy odkrywają, że nauka i technologia nie oferują żadnego rozwiązania owej kryzysowej sytuacji, z jaką przyszło mi się zmierzyć, ich wartości i priorytety ulegają zmianie. Ludzie ci budzą się do życia. Zaczynają poszukiwać wiedzy, która pomoże im nadać życiu znaczenie i żyć z pełnym zaangażowaniem. Odkrywają radość życia.
Po latach praktyki lekarskiej zauważyłem, że ludzie śmiertelnie chorzy, którzy żyją dłużej, niż wskazywały rokowania, mają trzy szczególne cechy osobowości. Są to:
wola walki, gotowość do tego, by się uczyć i zmieniać, oraz wrażliwość duchowa.
Ostatnio przeczytałem słowa mahatmy, który powiedział, że zdrowe jednostki wyróżniają się trzema cechami' aktywnością, mądrością i poświęceniem. Inaczej mówiąc napisał to, czego odkrycie zajęło mi wiele lat. Gdybym przeczytał te słowa dawno temu, mógłbym wykorzystać ich mądrość, by pomóc wielu ludziom, i zaoszczędziłbym sobie wiele czasu i energii.
W podobny sposób ta książka może zaoszczędzić twój czas i energię. Zawiera ona praktyczne informacje i dużo wiedzy, które możesz wykorzystać, by zacząć proces odmładzania. Może ci ona pomóc uczynić twoje życie zdrowszym i pełniejszym. Kiedy zaczniesz ją czytać oraz stosować w praktyce zawarta, w niej wiedzę, pamiętaj, proszę, o kilku następujących radach.
Po pierwsze, wypełniając podane tu instrukcje, bądź dla siebie wyrozumiały. Jeśli będziesz zbyt wymagający, możesz narazić się na porażkę. Działaj we własnym tempie i stylu. Ciesz się ze swoich postępów, nawet wtedy, gdy czynisz je powoli. Pamiętaj, odmładzanie jest procesem i będzie on zachodził tak długo, jak długo ty będziesz znajdował w nim przyjemność.
Po drugie, zobacz siebie jako osobę, którą chcesz być. Badania wykazały, że chemia ciała zmienia się zależnie od roli, jakie gra aktor. Tak naprawdę wszyscy jesteśmy aktorami na scenie życia, a nasze życie kształtują role, jakie sobie wybierzemy. Aby obsadzić siebie w innej roli, zmień sposób postrzegania samego siebie, a świat również zacznie cię inaczej postrzegać.
Podobnie jak robią to sportowcy i aktorzy, ty też musisz stale próbować, powtarzać i ćwiczyć. Pozwól, by ta książka stała się twoim trenerem. Stosuj się do jej wskazówek nie po to, by uniknąć śmierci, lecz by poprawie jakość swojego życia. Używaj ich, by odnaleźć większą radość życia. A potem bądź mile zaskoczony tym, jak długo żyjesz. Długowieczność nie jest celem, ale jest produktem ubocznym zdrowego, pełnego radości życia.
Na koniec, nigdy nie zapominaj, że źródłem wiecznej młodości jesteś ty sam. Ty dowodzisz. Masz moc uaktywniania mechanizmów życia i śmierci w swoim ciele. Mówię to nie po to, by cię obwiniać, lecz by cię wzmocnić.
Nie czekaj, aż będziesz bliski śmierci, by dopiero wtedy obudzić się do życia. Już teraz zacznij żyć pełnią życia, i natychmiast, nie zwlekając ani chwili, podejmij proces odmładzania.
Pokój z wami! dr med. Bernie S. Siegel

 

----------------------------

Klienci którzy kupili "Źródło wiecznej młodości" kupili również:

----------------------------

Pozostałe książki autora: Peter Kelder

----------------------------

Polecamy