Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat
Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - Dale Carnegie
Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi

24.84 zł

27.00 zł

Dodaj do
Artykuł chwilowo niedostępny

Książka Dale'a Carnegie jest klasyką gatunku. Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi jest kultowym poradnikiem dla wszystkich tych, którzy miewają problemy z relacjami interpersonalnymi. Każdy, kto szuka naprawdę sprawdzonych rozwiązań - znajdzie je tutaj. To poradnik z ogromnymi tradycjami. Jeden z bestsellerów w tej kategorii. Co ciekawe - rady Dale'a Carnegie'go nigdy się nie zestarzeją. Są równie uniwersalne jak pragnienia, potrzeby i ludzkie zachowania na przestrzeni wielu wieków. Absolutny must-have dla wszystkich, którzy chcą odnaleźć się w społeczeństwie.

 

Książka Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi nie została napisana tak, jak zwykle pisze się książki. Rosła, jak rośnie dziecko. Rozwijała się podczas warsztatów wzbogacana doświadczeniem setek słuchaczy moich kursów.

Wiele lat temu zaczęliśmy od zestawu reguł, które po wydrukowaniu mieściły się z łatwością na jednej kartce. W następnym semestrze kartka była już większa, potem wydrukowaliśmy broszurkę, a wreszcie serię broszur, z których każda z upływem czasu robiła się coraz grubsza. Po piętnastu latach doświadczeń i badań powstała ta książka.
      Reguły, które w niej zawarliśmy, nie są zwykłą teorią. One działają magicznie. Może się to wydać niewiarygodne, ale widziałem, jak stosowanie ich całkowicie odmieniło życie wielu ludzi.
      Dla przykładu: W jednym z kursów uczestniczył mężczyzna zatrudniający 314 pracowników. Przez lata nie żałował on swoim pracownikom słów krytyki. Miłe uszom słowa pochwały i zachęty nie gościły na jego ustach nigdy. Po zapoznaniu się z regułami omawianymi w tej książce pracodawca ten całkowicie zmienił swoją filozofię życiową. W jego firmie zapanowały odtąd zupełnie nowe porządki: lojalność, entuzjazm i duch pracy grupowej. Trzystu czternastu wrogów przeistoczyło się w trzystu czternastu przyjaciół.

 

----------------------------

Klienci którzy kupili "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi" kupili również:

----------------------------