Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat
Jak przestać się martwić i zacząć żyć - Dale Carnegie
Jak przestać się martwić i zacząć żyć Jak przestać się martwić i zacząć żyć

Jak przestać się martwić i zacząć żyć

26.54 zł

28.00 zł


      Paul Valéry, filozof i poeta, powiedział kiedyś, że nauka jest zbiorem „skutecznych recept". Taka właśnie jest książka Jak przestać się martwić i zacząć żyć: to zbiór skutecznych i sprawdzonych przepisów, jak wyeliminować z życia zmartwienia. Jednak chciałbym cię uprzedzić, że nie znajdziesz na tych kartach niczego nowego; za to jest tu wiele zasad, do których się zwykle nie stosujemy.
Bo przecież ani ty, ani ja nie dowiemy się o życiu żadnych nowości. Wiemy wystarczająco dużo. Przeczytaliśmy wiele złotych myśli, znamy Kazanie na Górze. Problem polega więc nie na braku wiedzy, lecz postępowaniu niezgodnym z nią. Celem książki Jak przestać się martwić i zacząć żyć jest wyciągnięcie z lamusa i odkurzenie wielu starych prawd tylko po to, aby nakłoniły cię do działania.
      Ale przecież nie sięgnąłeś po książkę Jak przestać się martwić i zacząć żyć, aby dowiedzieć się, jak powstała. Musisz działać. A więc dobrze, zaczynamy. Przeczytaj, proszę, pierwszą i drugą część tej książki; jeśli lektura nie sprawi, że przybędzie ci sił i zaczniesz cieszyć się życiem, odłóż książkę na półkę. Nie jest dla ciebie.
                                                        Dale Carnegie

Najczęściej kupowane razem

Klienci którzy kupili "Jak przestać się martwić i zacząć żyć" kupili również:

----------------------------