Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat
Pięćdziesiąt twarzy przyjemności - Marisa Bennett
Pięćdziesiąt twarzy przyjemności Pięćdziesiąt twarzy przyjemności

Pięćdziesiąt twarzy przyjemności

Łóżkowy poradnik

32.45 zł

34.90 zł

Dodaj do
Artykuł chwilowo niedostępny

Pięćdziesiąt twarzy przyjemności. Łóżkowy poradnik inspirowany bestsellerową powieścią Pięćdziesiąt twarzy Greya

 
Bardzo niegrzeczna książka dla kobiet.
Jak się bawić we dwoje, żeby się bawić AŻ TAK?
 
W sypialni nie musisz być grzeczną dziewczynką. Poddaj się pożądaniu, które Cię ogarnia!
 
Ten poradnik poprowadzi cię bez wpadek przez eksperymenty, które zawsze cię pociągały. Wszystko, na co masz ochotę, jest dozwolone. Poczytaj. Wybierz to, co najbardziej cię kręci. Wypróbuj. 
 
Niegrzeczne dziewczynki bawią się tak, jak im się podoba!

Pięćdziesiąt twarzy przyjemności - Fragment książki

Wstęp

Jeśli ostatnimi czasy nie mieszkałaś w jaskini, z pewnością nie uszła twojej uwadze nowa fala popularnych powieści erotycznych, kuszących i uwodzących czytelników, którzy nieustannie wołają o więcej. Pojawienie się e-booków od kilku lat pozwala miłośnikom frywolnej literatury na ukradkowe czytanie erotycznych książek w miejscach publicznych, lecz aż do dziś mało kto gotów był otwarcie przyznać się do tego, że czerpie przyjemność z tego typu lektury. Obecnie, po raz pierwszy w historii, mężczyźni i kobiety - od mam z przedmieścia po dwudziestolatków - bezwstydnie domagają się od księgarzy erotyki w twardych okładkach.
Chciałam, by moja książka przedstawiała pikantne oblicza erotyki, zachęcała panów i panie do odwagi w dziedzinie seksu i oczywiście, by dopingowała dumnych czytelników powieści erotycznych. Niektóre fragmenty tej książki opisują seks, który można nazwać grzecznym, lecz większość rozdziałów koncentruje się na BDSM. Poszczególne elementy tego angielskiego skrótu można rozwinąć jako bondage and discipline (wiązanie i dyscyplina), dominance and submission (dominacja i podporządkowanie) oraz sadism and masochism (sadyzm i masochizm). Za tymi czterema niewinnymi literkami otwiera się zatem cały świat brudnych sztuczek seksualnych i perwersyjnego stylu życia. W mojej książce skupiam się na najostrzejszych stronach zabaw erotycznych, bys'cie wraz z partnerem mogli rozwinąć wasze łóżkowe umiejętności i dać solidnego klapsa waszym fantazjom. Mam nadzieję, że się wam spodoba.


 

----------------------------

Klienci którzy kupili "Pięćdziesiąt twarzy przyjemności" kupili również:

----------------------------