Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat
Kod Uzdrawiania - Alexander Loyd, Ben Johnson
Kod Uzdrawiania Kod Uzdrawiania

Kod Uzdrawiania

29.67 zł

31.90 zł


Kod Uzdrawiania może zmienić Twoje życie. Wystarczy, że wykorzystasz potencjał swojego ciała. Usuniesz niepotrzebny stres i Twój układ neuroimmunologiczny sam zacznie zajmować się tym, co potrafi najlepiej - uzdrawianiem ciała. Doktor Alexander Loyd oraz doktor Ben Johnson opracowali metodę, która niweluje negatywne skutki kłopotów fizycznych i emocjonalnych. Poprzez łatwe ćwiczenia, trwające zaledwie 6 minut, odkryjesz w sobie nowe siły i pokłady dobrej energii, która pozwoli Ci na pokonanie słabości nie tylko fizycznych.

Nie należy uznawać treści Kodów Uzdrawiania za zalecenia dotyczące jakichkolwiek chorób, bólów, urazów, deformacji. Informacje zawarte w książce nie mają w zamierzeniu zastąpić osobistego kontaktu z lekarzem lub wykwalifikowanym przedstawicielem służby zdrowia. Czytelnik powinien być zatem świadomy, że informacje te nie mają też w zamierzeniu stanowić porady lekarskiej - to raczej dzielenie się wiedzą i informacjami wynikającymi z badań naukowych i z doświadczenia autorów. Zamieszczone relacje pokazują przekrojowo zakres wyników, które wydają się typowe dla przedstawionych w książce informacji, produktów lub usług.


Fragment Książki Kod Uzdrawiania

ROZDZIAŁ PIERWSZY
sekret nr l
wszystkie choroby i dolegliwości mają jedno źródło

Aby dostrzec drzwi, przez które już jesteśmy gotowi przejść, przyjrzyjmy się ścieżce prowadzącej nas do nich. Pozwól, że powiemy z góry, że istnienie drzwi, które przed sobą dostrzegamy, zostało przewidziane przez najtęższe umysły naukowe naszych czasów już kilkadziesiąt lat temu, a w niektórych wypadkach nawet wieki temu. Zatem te drzwi, przez które jesteśmy gotowi przejść, to złote wrota poszukiwane przez naukę, a to, co jest za nimi, może zmienić świat zdrowia na zawsze. Stwierdzenie, że jest to zmiana paradygmatu, jest niedopowiedzeniem.
Jak już (ja, Ben) wcześniej wspomniałem, wyleczyłem się z choroby Lou Gehriga po stosowaniu Kodów Uzdrawiania krócej niż trzy miesiące. Byłem pod takim wrażeniem tej metody, że zacząłem w całym kraju prowadzić wykłady na jej temat i objaśniać, jak działa. Doprowadziło to do tego, że byłem jedynym lekarzem, jaki wystąpił w popularnym filmie Sekret. Jedną z rzeczy, o których mówię na wykładach, jest Pięć Er Leczenia, ponieważ to pozwala określić, w jakim punkcie historii się znaleźliśmy, i może również wyjaśniać, dlaczego odkrycie Kodów Uzdrawiania nie było możliwe wcześniej.

Pięć er leczenia

Istnieje Pięć Er Leczenia, które tu omówimy. Pierwszą erą była Era Modlitwy. Zanim ludzie poznali lub zrozumieli kwestie odżywiania oraz poznali jakikolwiek rodzaj medycyny, mogli się jedynie modlić. Być może wydaje się, że jak na historię medycyny to dziwny początek, ale pomyślmy o człowieku u zarania dziejów. Kiedy ludzkość doświadczyła chorób, jedyne, co mogła zrobić, to szukać bóstw, które by ją uzdrowiły. Historia pełna jest bożków, praktyk religijnych i ceremonii służących uzdrawianiu. W mitologii greckiej Apollo był uznawany za pierwotne źródło leczenia, a swoje moce przekazał synowi Asklepiosowi, który nie tylko ratował ludzi przed śmiercią, ale nawet niektórych wskrzeszał. Na północy Peru ceremonie uzdrawiające nadal przeprowadzają kobiety, które nazywa się curanderos. Stosują modlitwy i święte przedmioty, oczyszczają chorego wodą święconą i przyzywają moce duchowe, aby pomogły im odkryć przyczynę dolegliwości, usunąć ją i wyleczyć pacjenta.
Obecnie wiele kultur, religii oraz pojedynczych osób nadal zwraca się do Boga jako do jedynego źródła uzdrowienia. Niektórzy od lat wierzą, że moc modlitwy tkwi w niej samej, podczas gdy inni uważają, że źródłem nadprzyrodzonej interwencji jest jakaś potężniejsza siła. Ostatnimi czasy wiele badań naukowych dowodzi skuteczności modlitwy o uzdrowienie. Dr nauk medycznych Larry Dossey napisał kilka książek o sile modlitwy uzdrawiającej (Healing Words, The Power of Prayer in the Practice of Medicine, Mirades of Mind, Exploring Nonlocal Consciousness and Spiritu-al Healing, Reinventing Medicine, Beyond the Mind-Body to a New Era of Healing itd.). Na Duke University przeprowadzono badanie (Horrigan, 1999) o nazwie „The Mantra Study Project" (Projekt badań nad mantrą) i dowiedziono, że pacjenci chorzy na dusznicę odnosili największe korzyści, gdy ktoś się za nich modlił. Ludzie od wieków się modlą, ponieważ wierzą w wyższą siłę. Inna teoria zakłada, że uzdrowienie jest efektem wiary w uzdrowienie jako takie. Nauka także dowiodła, że wiara sama w sobie może uzdrawiać. Medycyna odrzuciła to, a nawet zdyskredytowała, nazywając efektem placebo. Niemniej jednak efekt ten jest bardzo realny i nie można go lekceważyć.

Na poziomie bardziej materialnym dość szybko odkryto, że niektóre liście, gałązki, korzenie lub kora są bardzo cennymi lekami. I tak zaczęła się długa historia ziołolecznictwa, które w dwudziestym wieku na krótko popadło w niełaskę i na Zachodzie straciło na popularności. Jednakże powróciło w wielkim stylu. W zasadzie nie sposób przejechać ulicą, żeby nie natknąć się na jakiś sklep z ziołami lub suplementami diety. Teraz, gdy podróżujemy po całym świecie i dajemy wykłady, wszędzie słyszymy, jak ludzie mówią o witaminach, minerałach i lekach ziołowych. To odrodzenie jest tym bardziej godne uwagi, że do takich wniosków dotyczących ziół i suplementów, jakie inni wyciągnęli wieki temu, doszli obecnie wykształceni intelektualiści, a nie zacofani prowincjusze. W Chinach zioła stosuje się od niepamiętnych czasów - odkąd zaczęto spisywać historię. [...]


 

Najczęściej kupowane razem

Kod Uzdrawiania + Sekret Natychmiastowego Uzdrawiania + Hooponopono Siła tworzenia

Cena za zestaw

74.02

Klienci którzy kupili "Kod Uzdrawiania" kupili również:

----------------------------

Pozostałe książki autora: Alexander Loyd, Ben Johnson

----------------------------

Polecamy