Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat
Drogowskazy Zdrowia - Stefania Korżawska
Drogowskazy Zdrowia Drogowskazy Zdrowia

Drogowskazy Zdrowia

25.88 zł

27.30 zł

Dodaj do
Artykuł chwilowo niedostępny

"Jestem autorką książek ziołoleczniczych, opracowałam program zdrowotny, który jest przyjazny człowiekowi, ponieważ oparłam go na tradycji i mądrości polskiej. Wróciłam do zdrowego, ciepłego, polskiego odżywiania i do kolebki mądrości, czyli ziół. Od wielu lat prowadzę wykłady na temat zdrowego trybu życia, docieram do ludzi najbardziej poszkodowanych, schorowanych, którym często jak już tak zwana medycyna oficjalna nie pomaga.
Świat poszedł w stronę chemii, która niestety wkrada się przebojowo na nasze pola, łąki, także do domów. Środowisko coraz bardziej zanieczyszczone, skażone, nic więc dziwnego, że chorób przybywa. I choć półki w aptekach uginają się od lekarstw, to zdrowia w narodzie nie widać. I nie zapewnią go ani tabletki, ani najnowocześniejszy sprzęt medyczny, dokąd nie uświadomimy sobie, że zdrowie jest w naszych rękach."
Stefania Korżawska

Fragment Książki Drogowskazy Zdrowia


Drogowskazy Zdrowia - Pragniemy w chorobie być Goliatami


Pragniemy w chorobie być Goliatami, choć wiemy, że ten złośliwy ponurak przegrał z wesołym i pokornym Dawidem. Często ludzie pytają, jak może pomóc zioło, skoro najsilniejsza tabletka nie może poradzić sobie z ciężkim schorzeniem? Fenomen natury polega na tym, że ciało człowieka zbudowane jest z tego samego co rośliny, drzewa, zaś ich soki, które łudząco przypominają naszą krew, oczyszczą organizm, wzmocnią, odnowią, dodadzą życiodajnej energii i tym samym poprowadzą do zdrowia.
My zaś coraz częściej tak się zachowujemy, jakby nasze ciało pochodziło z jakiegoś sztucznego świata, a ono przecież z natury pochodzi i do natury wraca, więc natura je żywi i natura uzdrawia.

Nie wolno pozwolić chorobie rządzić w organizmie


Choroba jest silna, jak silne jest zło, ale nie oznacza to, że mamy z nią przegrać, że zawładnie naszym organizmem i przejmie nad nim władzę.
Przede wszystkim, jeśli jest choroba, należy odciąć jej źródło utrzymania. Zmienić pożywienie - organizm oczyścić, a następnie przyjaznym, energetycznym pożywieniem dać szansę na odnowienie każdej komórki. Proces odnowienia następuje powoli, ale systematycznie według określonych zasad, wszak w przyrodzie wszystko się odnawia, jeśli są oczywiście spełnione odpowiednie warunki do odnowienia.

----------------------------

Klienci którzy kupili "Drogowskazy Zdrowia" kupili również:

----------------------------

Pozostałe książki autora: Stefania Korżawska

----------------------------

Polecamy