Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat
5 przemian w kuchni i w życiu - Dobek Ewa
5 przemian w kuchni i w życiu 5 przemian w kuchni i w życiu

5 przemian w kuchni i w życiu

30.20 zł

34.90 zł


Książkę Pięć przemian w kuchni i w życiu kieruję do osób, które chcą trochę inaczej spojrzeć na odżywianie, poszerzyć swoje kulinarne perspektywy. Zawarte tu przepisy są wynikiem moich ciągłych poszukiwań i twórczych porywów w kuchni. Mam nadzieję, że uda mi się tą książką przekonać Was, iż gotowanie to proces radosny i kreatywny.

W swoim tekście postanowiłam podzielić się z Wami jeszcze jedną sprawą. Od lat stosuję kosmetyki, które robię sama.

Zbieram zioła i robię olejki z kwiatów dziurawca, krwawnika, płatków róży.
Gotuję szampon z mydlnicy, pokrzywy i skrzypu.
Robię mydło z ziołowym wywarem.
Używam własnoręcznie robionych kremów i balsamów.

Stąd powstał osobny dział w książce, noszący nazwę „kuchenne kosmetyki". Przygotowanie szamponu czy skomponowanie kremu do twarzy to czynności bardzo podobne do gotowania zupy. W końcu przecież najzdrowsze są kosmetyki jadalne:)

Kuchnia według pięciu przemian jest mojq pasją od kilkunastu lat. Jak zwykle bywa, stałam się specjalistką w zakresie tego, z czym sama miałam kłopoty - na metodę pięciu przemian nakierowały mnie dolegliwości przewodu pokarmowego. Kłopoty trawienne odeszły, ale zainteresowanie medycyną chińską i gotowaniem według jej zaleceń zostało.

Radość gotowania to moja druga książka kucharska, wcześniej ukazała się Kuchnia kreatywna, czyli gotowanie wg pięciu przemian. Od kilku lat prowadzę warsztaty gotowania i podstaw medycyny chińskiej. Najbardziej lubię uczyć na wsi, w moim gospodarstwie agroturystycznym - www.krynki-zakanale.pl. Na co dzień pracuję jako redaktor portalu www.kuchnia-kuchnia.pl.

 

Najczęściej kupowane razem

Klienci którzy kupili "5 przemian w kuchni i w życiu" kupili również:

----------------------------

Pozostałe książki autora: Ewa Dobek

----------------------------