Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat
Zmarszczki możesz je pokonać - Barbara Jakimowicz-Klein
Zmarszczki możesz je pokonać Zmarszczki możesz je pokonać

Zmarszczki możesz je pokonać

17.41 zł

19.50 zł


Patrząc w lustro każdego dnia, obserwujemy własną twarz i z niepokojem dostrzegamy coraz bardziej widoczne zmarszczki mi-miczne. Ale przecież nie możemy mieć do siebie pretensji o to, że śmiejąc się, mrużymy oczy albo unosimy brwi ze zdziwienia. Każda zmiana wyrazu twarzy pociąga za sobą pracę mięśni odpowiedzialnych właśnie za powstawanie zmarszczek, nawet ziemskie siły ciążenia, które powoduj ą zmarszczki grawitacyjne. Jakby tego jeszcze było mało, nasz zegar biologiczny dorzuca do całości zmarszczki związane z wiekiem.

Przychodzi taki moment, kiedy zaczynamy się zastanawiać, czy można zatrzymać czas? Zatrzymać - niestety nie, ale można sprawić, że oznaki upływających lat nie będą widoczne. Prawda, że już sama taka informacja poprawia samopoczucie?

Niniejsza książka przeznaczona jest zarówno dla osób dojrzałych, jak i młodych, chcących zapobiec widocznemu starzeniu się twarzy. Stanowi kompendium najnowszej wiedzy o pielęgnacji twarzy. Znajdziecie w niej Państwo odpowiedzi na pytanie, co robić, by skóra wyraźnie odmłodniała. Będą to między innymi informacje o nowoczesnych kosmetykach, o najbardziej popularnych zabiegach odmładzających, które przeprowadza się w gabinetach medycyny estetycznej i salonach kosmetycznych, a także o preparatach domowych, które można przygotować ze świeżych ziół i innych roślin. Myślę, że zainteresuje Państwa rozdział o najprostszym, a zarazem najskuteczniejszym zabiegu upiększającym, jakim jest masaż twarzy.

Najczęściej kupowane razem

Klienci którzy kupili "Zmarszczki możesz je pokonać" kupili również:

----------------------------

Polecamy