Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat
Podarunek - Richard Paul Evans
Podarunek

Podarunek

31.19 zł

33.90 zł

Dodaj do
Artykuł chwilowo niedostępny

Wyobraź sobie, że twoje dziecko potrafi uzdrawiać innych, ale każdorazowa interwencja pogarsza jego stan zdrowia, a nawet może prowadzić do śmierci… Wyobraź sobie, że ktoś, czyje dziecko umiera, przychodzi do ciebie, błagając o pomoc… Wiedząc, że ludzie zdolni są do wszystkiego, byle wykorzystać jego moc, powiedziałbyś komukolwiek o jego niezwykłym darze?
Biblia mówi, że Bóg wybiera to, co niemocne, aby mocnych poniżyć. O tym opowiada najnowsza powieść bestsellerowego amerykańskiego pisarza: o niezwykłym, choć chorowitym chłopcu imieniem Collin, który posiadał wyjątkowy dar.

Natan Hurst, cierpiący na Syndrom Tourette'a pracownik działu ochrony sieci sklepów muzycznych, nienawidzi świąt Bożego Narodzenia. Choinka i prezenty od lat przypominają jedynie o tragicznych wydarzeniach, które ...
zniszczyły mu dzieciństwo. Kolejną zbliżającą się Gwiazdkę spędziłby zapewne samotnie, gdyby nie zamieć śnieżna, odwołany przedświąteczny lot i przypadkowe spotkanie z młodą kobietą i jej dziećmi. Podarunek to również historia niezwykłego chłopca, który zmienił życie bliskich mu osób, pomagając im zrozumieć siebie i świat. To lektura pełna ciepła, zrozumienia i nadziei.


----------------------------

Klienci którzy kupili "Podarunek" kupili również:

----------------------------

Pozostałe książki autora: Richard Paul Evans

----------------------------

Polecamy