Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat
Ramtha Biała księga - Jan Freś
Ramtha Biała księga Ramtha Biała księga Ramtha Biała księga Ramtha Biała księga

Ramtha Biała księga

46.44 zł

49.00 zł

Dodaj do
Artykuł chwilowo niedostępny

Ramtha od wielu lat przynosi nam wspaniałe posłanie. Jego nauki niosą ze sobą superświadomość. Co stanie się z wami, kiedy uświadomicie sobie, że jesteście indywidualnym Bogiem? Ramtha jest wspaniałym nauczycielem, ale nie szuka wyznawców. Nie będzie się też starał was oczarować, żebyście go czcili. Ramtha nie przyszedł tutaj po to, żeby was nawracać, ale by uczyć tych nazwanych przez niego zapomnianymi Bogami, którymi my wszyscy jesteśmy, o naszym prawdziwym rodowodzie." JZ Knight
"Jestem tutaj, ab nauczyć was, jak zaprzestać żyć w ciągłym wyrzeczeniu się siebie samych, żebyście zrozumieli jak być bliżej Boga, jak odnaleźć drogę do niego w was.

 

Fragment książki


Nazywam się Ramtha. Jestem niezależną istotą, która żyła dawno temu na tej planecie zwanej Ziemią czy też Terra. Nie umarłem w tamtym życiu, lecz wniebowstąpiłem. Nauczyłem się kierować mocą mojego umysłu i zabierać moje ciało w niewidzialny wymiar życia. W ten sposób uświadomiłem sobie istnienie nieograniczonej wolności, nieograniczonego szczęścia i nieograniczonego życia. Inni, którzy żyli tutaj po mnie, też wniebowstąpili.
Obecnie przynależę do niewidzialnego bractwa, kochającego ogromnie całą ludzkość. Jesteśmy waszymi braćmi. Słuchamy waszych modlitw i medytacji. Obserwujemy, jak „kręcicie się w kółko". My też żyliśmy kiedyś tutaj w ludzkiej postaci i poznaliśmy uczucia rozpaczy, smutku i radości, które są wam dobrze znane. Nauczyliśmy się jednak przezwyciężać ograniczenia ludzkiej kondycji i przekraczając je, uświadomiliśmy sobie istnienie wspanialszej formy bytu.
Przyszedłem, aby wam powiedzieć, że jesteście dla nas bardzo ważni i cenni, ponieważ życie, które przez was płynie i myśli, przychodzące do każdego z was — cokolwiek z nimi potem zrobicie — są inteligencją i siłą witalną, którą nazwaliście Bogiem. Ta esencja łączy nie tylko nas, ale wszystkie istoty w niezliczonych wszechświatach, których jeszcze nie jesteście w stanie zobaczyć.
Jestem tutaj, aby przypomnieć o waszym dziedzictwie, o którym większość z was zapomniała dawno, dawno temu. Przyszedłem, aby wam pokazać wspanialszą perspektywę, dzięki której będziecie mogli uświadomić sobie, że naprawdę jesteście boskimi, nieśmiertelnymi istotami, które zawsze były kochane ł wspierane przez esencję, zwaną Bogiem.
Wróciłem, aby pomóc wam zrozumieć, że tylko wy, dzięki waszej wspaniałej inteligencji, kreujecie każdą rzeczywistość w waszym życiu. Dzięki tej samej mocy możecie stworzyć i doświadczyć, czego tylko zapragniecie.
Na przestrzeni dziejów wielu z nas przyszło do waszego świata, próbując w różny sposób przypomnieć wam o wspaniałości, potędze i nieskończoności waszego życia. Pojawialiśmy się w postaci króla, zdobywcy, niewolnika, bohatera, ukrzyżowanego Chrystusa, nauczyciela, przewodnika, przyjaciela, filozofa — każdego, kto umożliwiłby upowszechnienie wiedzy. Czasami interweniowaliśmy w przebieg wydarzeń, by powstrzymać was od samounicestwienia i pozwolić życiu tutaj nadal się rozwijać, żebyście mieli gdzie kontynuować wasze doświadczenia i waszą ewolucję na drodze do szczęścia. Mimo to kolejno prześladowaliście tych, którzy wyciągnęli do was pomocną rękę, tym zaś, których nie prześladowaliście, postawiliście pomniki, ale też przekręciliście i wypaczyliście ich słowa dla waszych własnych celów. Wielu z was czciło swoich nauczycieli, ale nigdy nie zastosowało ich nauk.
Aby zapobiec czczeniu mnie, nie pojawiłem się tutaj w moim własnym ciele. Zadecydowałem porozumiewać się z wami za pośrednictwem istoty, która była moją ukochaną córką, kiedy żyłem w tej rzeczywistości. Moja córka, która wspaniałomyślnie pozwala mi używać swojego ciała, jest dla mojej esencji tym, co nazywacie „czystym kanałem"*. Kiedy rozmawiam z wami, ona nie znajduje się w swoim ciele. Jej dusza i Duch całkowicie je opuściły.
Przyniosłem ze sobą do waszej rzeczywistości wiatry zmian i ci, którzy są przy mnie, przygotowują ludzkość do wielkiego wydarzenia, które już się rozpoczęło. Naszym zadaniem jest zjednoczenie wszystkich ludzi na ziemi, aby mogli być świadkami czegoś wspaniałego i niezwykłego. Dzięki temu doświadczeniu ludzkość otworzy się i pozwoli na przypływ wiedzy i miłości.
Dlaczego to robimy? Ponieważ nasza miłość dla was jest większa niż to, co kiedykolwiek uważaliście za miłość i ponieważ nadszedł czas, żeby ludzkość zaczęła żyć na wyższym poziomie świadomości niż ten, który wprowadził ją w wieki ciemności, odebrał jej wolność, podzielił narody, wywołał nienawiść między kochankami i wojnę między nacjami. Nadszedł czas, aby temu położyć kres. Nadszedł czas, żeby człowiek uświadomił sobie boskość i nieśmiertelność swojej własnej istoty i przestał się płaszczyć, walcząc o przetrwanie w tej rzeczywistości.
Wkrótce nadejdzie dzień, kiedy wspaniała wiedza zatryumfuje, wprowadzona do tej rzeczywistości przez wyjątkowe istoty, które są miłującymi was braćmi. W tym okresie rozwój naukowy rozkwitnie bardziej niż kiedykolwiek. Epoka, która nadchodzi, nazwana jest Erą Boga. Ona nastąpi dzięki zamierzonej zmianie w czasie i jego wartościach. W nadchodzących latach choroba, cierpienie, nienawiść i wojna przestaną tutaj istnieć. Nieprzerwane kontinuum życia zastąpi starzenie się i śmierć ciała. Dzięki wiedzy, zrozumieniu i głębokiej miłości wszystko to pojawi się w życiu każdej osoby.
Jedyne zbawienie, jakie istnieje, to uzmysłowienie sobie przez ludzkość jej własnej boskości. Jesteście nasionami tej świadomości. W momencie kiedy wszyscy zrozumiecie, jak cenni i wartościowi jesteście oraz zdacie sobie sprawę z waszej nieśmiertelności, wtedy każdy z was, jeden za drugim, wzbogaci świadomość opartą na nieograniczonym umyśle, nieograniczonej wolności i nieograniczonej miłości. Cokolwiek myślicie, do jakichkolwiek wniosków dochodzicie, uwzniośla to i rozwija świadomość wszędzie. Kiedy, wyłącznie dla waszego własnego dobra, będziecie żyli w zgodzie z tym, co zrozumieliście, pozwolicie innym zobaczyć w was wspanialsze myśli, bogatszy umysł i bardziej celowe istnienie niż to, które widzą wokół siebie.
Obecne czasy to najwspanialszy okres w znanej wam historii. Zdecydowaliście się żyć w tych trudnych i wymagających czasach w celu osiągnięcia samorealizacji, którą one ze sobą przyniosą. Obiecywano wam przez wieki, że zobaczycie Boga w waszym życiu. Życie za życiem przeminęło i nigdy nie pozwoliliście sobie go zobaczyć. Tym razem większość z was to osiągnie. Zobaczycie narodziny wspaniałego królestwa, rozwiną się tutaj cywilizacje, o których istnieniu nie mieliście nawet najmniejszego pojęcia. Powieją nowe wiatry. Miłość, pokój i radość życia wypełnią to błogosławione miejsce, które jest szmaragdem waszego wszechświata i domem Boga.
Zastanówcie się nad tym, co powiedziałem. Pozwólcie moim słowom zagłębić się w waszym jestestwie. Kiedy tak zrobicie, myśl za myślą, uczucie za uczuciem, chwila za chwilą uzyskacie zrozumienie waszej wielkości, waszej siły i waszej chwały.

 

 

----------------------------

Klienci którzy kupili "Ramtha Biała księga" kupili również:

----------------------------

Pozostałe książki autora: Ramtha, red. Jan Freś

----------------------------

Polecamy