Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat
Jak skutecznie rzucić palenie - Allen Carr
Jak skutecznie rzucić palenie

Jak skutecznie rzucić palenie

27.79 zł

29.90 zł

Dodaj do
Artykuł chwilowo niedostępny

Jak działa metoda EASYWAY? Nie da się odpowiedzieć w paru słowach. Palacze, którzy trafiają do naszej kliniki, przeważnie nie bardzo wierzą, że zdołają rzucić palenie, i w dodatku się boją, że jeśli nawet się uda, to będą musieli znosić długotrwałe, dotkliwe objawy głodu nikotynowego. Sądzą też, że ucierpi na tym ich życie towarzyskie, że zaczną mieć problemy z koncentracją i nie będą umieli radzić sobie ze stresem. Ze nawet jeśli przestaną palić, to nigdy już nie będą wolnymi ludźmi i do końca życia będą musieli zmagać się z pokusą.
Większość z nich opuszcza naszą klinikę już po kilku godzinach jako zadowoleni zżycia niepalący. W jaki sposób dokonujemy tego cudu? Możesz odwiedzić klinikę EASYWAY i sam to sprawdzić. Niejeden palacz się spodziewa, że będziemy tłumaczyli mu, jak wielkie jest ryzyko zdrowotne, które ponosi, paląc papierosy, albo że palenie jest paskudnym, nieestetycznym przyzwyczajeniem, że papierosy kosztują majątek i że tylko głupiec chciałby dalej w to brnąć. Nic podobnego. Nie traktujemy ich jak głupców, nie powtarzamy im tego, co oni sami świetnie wiedzą. Wszystkie te problemy są problemami palących. Nie są zaś problemami rzucających palenie. Na to, że ktoś został palaczem, związane z nałogiem zagrożenia nie miały żadnego wpływu. Aby rzucić palenie, należy wiec usunąć powody, dla których jesteśmy palaczami. EASYWAY zajmuje się właśnie tą sprawą. Usuwa pragnienie zapalenia papierosa. Jeśli pragnienie zapalenia papierosa może zostać wyeliminowane, warunkiem powodzenia przestaje być silna wola.
Metoda EASYWAY jest dostępna w różnych formach. Istnieją kliniki, książki, filmy wideo, taśmy audio, płyty CD i kursy w Internecie. Co ci najbardziej odpowiada? To oczywiście kwestia osobistych preferencji. Jedni wolą przeczytać książkę, inni raczej obejrzą film. Kliniki osiągnęły tak wysoki poziom skuteczności, że udzielają gwarancji zwrotu kosztów w przypadku niepowodzenia.
Książka Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie, którą zaczniesz czytać, może przynieść ci ratunek i odmienić twoje życie, więc nie odkładaj jej w żadnym razie. Sama w sobie wystarczyła za terapię milionom palaczy. Książka Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie, którą zaczniesz czytać, może przynieść ci ratunek i odmienić twoje życie, więc nie odkładaj jej w żadnym razie. Sama w sobie wystarczyła za terapię milionom palaczy. Lecz jeśli sądzisz, że książka ci nie wystarczy, skontaktuj się z najbliższą kliniką.

----------------------------

Klienci którzy kupili "Jak skutecznie rzucić palenie" kupili również:

----------------------------

Pozostałe książki autora: Allen Carr

----------------------------