Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat
4 godzinny tydzień pracy - Timothy Ferriss
4 godzinny tydzień pracy 4 godzinny tydzień pracy

4 godzinny tydzień pracy

45.91 zł

49.90 zł


Zapomnij o starej koncepcji emerytury i wszystkimi innymi planami na późniejszy okres życia - nie trzeba czekać, nie ma po temu żadnych powodów. Jeśli marzysz o ucieczce od wyścigu szczurów, o wspaniałych podróżach po świecie, zarobieniu pięć razy więcej bez żadnego zarządzania czymkolwiek lub po prostu korzystaniu z życia przy mniejszym obciążeniu pracą - ta książka jest przepisem na strategię.

Ta książka to kompas do nowego świata. Nie czekaj, aż cię awansują i dadzą ci podwyżkę. Jeśli chcesz się uwolnić od wyścigu szczurów, podróżować po świecie, zarabiać wielokrotnie więcej bez wypruwania sobie żył lub po prostu korzystać z życia przy mniejszym obciążeniu pracą, to przeczytaj tę książkę i zacznij działać.

To książka o tym, jak zerwać z niewolniczym modelem „pracuję - oszczędzam - odchodzę na emeryturę - umieram". To rzecz o tym, jak po mistrzowsku korzystać z nowej waluty - czasu oraz mobilności - i zapewnić sobie luksusowy styl życia, tu i teraz.

Autor, Timothy Ferriss, jest modelowym przykładem wolnego człowieka w nowym świecie pracy połączone) z pełnią życia. Mówi sześcioma językami, kieruje międzynarodową firmą przez Internet, ustanowił światowy rekord w tangu, ma tytuł mistrza kraju w chińskim kick boxingu i gra w popularnym serialu telewizyjnym w Hongkongu. A wiesz, ile ma lat? Trzydzieści!
Pójdź w ślady Tima Ferrissa i dowiedz się:
 Jak wyćwiczyć szefa, by wyżej od obecności cenił wyniki
 Jak zdobyć wewnętrzną silę, by (kończyć z pracą, której nie da się naprawić
 Jak stać się selektywnym ignorantem w pracy i zaoszczędzić na tym mnóstwo czasu
 Jak mieszkać za darmo na całym świecie i latać ze zniżką 50-80 procent
 Jak wypełnić życiową pustkę l stworzyć sobie bogate życie poza pracą i biurem

Ta książka to spis trików i recept, które możemy zacząć stosować bez względu na to, w jakim momencie życia się znajdujemy - i jeśli tylko się na to zdecydujemy, będziemy przyjemnie zaskoczeni i odniesiemy wiele korzyści. Dzięki wykorzystaniu udzielonych nam przez autora wskazówek będziemy mogli dostrzec kluczowe zależności i uzyskać lepsze efekty naszej pracy, co przeniesie się na zarobki, a w dalszej perspektywie na sukcesy w życiu osobistym - w dziedzinie dla wielu z nas najważniejszej.


Najczęściej kupowane razem

4 godzinny tydzień pracy + Obudź w sobie olbrzyma + 4 godzinne ciało

Cena za zestaw

141.58

Klienci którzy kupili "4 godzinny tydzień pracy" kupili również:

----------------------------

Pozostałe książki autora: Timothy Ferriss

----------------------------