Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat
Pokonać lęki i fobie. Jak radzić sobie z niepokojem i napadami paniki - Amr Barrada , Judith Bemis
Pokonać lęki i fobie. Jak radzić sobie z niepokojem i napadami paniki

Pokonać lęki i fobie. Jak radzić sobie z niepokojem i napadami paniki

22.91 zł

24.90 zł

Dodaj do
Artykuł chwilowo niedostępny

Każdy z nas odczuwa czasem lęk. Jednak co zrobić, gdy owe uczucie wymyka się nam spod kontroli, ogranicza nasze możliwości i satysfakcję z codziennego życia? "Oswoić lęk" skierowana jest do osób, które poszukują sposobów radzenia sobie z nadmiernymi lękami i atakami paniki. Obok podstawowych informacji na temat przyczyn zaburzeń lękowych, autorzy zamieścili także opis kilku z nich. Książka zawiera wypowiedzi tych, którzy kiedyś zmagali się z lękiem oraz opisy ćwiczeń umożliwiających opanowanie paniki, pomagających zmienić sposób myślenia i zachowania. Dzięki praktycznym wskazówkom czytelnik uczy się akceptować odczuwane emocje i odbudowywać poczucie własnej wartości. Autorzy zachęcają go do pracy nad sobą i pokazują, jak wykorzystywać nowo nabyte umiejętności w rozmaitych sytuacjach społecznych.

„Od czasu, kiedy przeczytałam "Oswoić lęk" byłam w stanie zaakceptować i polubić siebie oraz przekonałam się, ze strach nie musi nade mną panować. Wskazówki tutaj zawarte pozwoliły mi wykształcić inny stosunek do swojej choroby i umożliwiły mi, osobie, która wcześniej bała się wyjść z domu, powrót do zarzuconej 20 lat temu pracy na uniwersytecie. Polecam tę książkę każdemu, kto cierpi na zaburzenia lękowe.”

„Odkryłam, że powrót do zdrowia zależy od zaakceptowania choroby i przyzwolenia na panikę bez próby jej zwalczania. Tego i innych rzeczy dowiedziałam się czytając "Oswoić lęk". Ta książka przywróciła mi radość życia”
- wypowiedzi czytelników amerykańskich

----------------------------

Klienci którzy kupili "Pokonać lęki i fobie. Jak radzić sobie z niepokojem i napadami paniki" kupili również:

----------------------------