Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat

Edgar Cayce

Edgar Cayce o uzdrawianiu, M. E. Carter, W. McGarey, Cayce

Edgar Cayce o uzdrawianiu

M. Carter, W. McGarey, Edgar Cayce

27.00 zł 25.11 złEdgar Cayce zasłynął z kilkunastu tysięcy wizjonerskich przekazów odbieranych w stanie transu. Większość z nich dotyczyła szeroko pojętego uzdrawiania. Niezwykła zdolność do do stawiania przez medium diagnoz osobom odległym nawet o tysiące mil pozostaje jednym z największych ... więcej »

Edgar Cayce o potędze duszy, Henry Reed

Edgar Cayce o potędze duszy

Henry Reed, Edgar Cayce

29.90 zł 26.70 zł„Przekazywanie" stanowi fascynującą zagadkę. Od tysięcy lat intryguje ludzi, dając im przedsmak rzeczy spoza tego świata. W ostatnich latach nabrało szczególnego znaczenia, fascynującego dla garstki, dla większości jednak jeszcze bardziej niezrozumiałego. Wiek elektroniki ... więcej »

Księga zdrowia Edgar Cayce, Łatak Jerzy M.

Księga zdrowia Edgar Cayce

Jerzy M. Łatak, Edgar Cayce

30.00 zł 28.43 złKsięga zdrowia Edgara Caycego to niezbędny zakres wiedzy, jak żyć długo i zdrowo. W organizmie człowieka codziennie zachodzą bardzo skomplikowane procesy biochemiczne. Sposób odżywiania i odpowiedni dobór potraw mają zasadniczy wpływ na zdrowie. To od nas zależy, od naszej wiedzy i ... więcej »

Apteka Edgara Caycego, Łatak Jerzy M.

Apteka Edgara Caycego

Jerzy M. Łatak, Edgar Cayce

32.00 zł 29.44 złWiadomo już, że Edgar Cayce prostymi homeopatycznymi środkami i odpowiednią dietą potrafił skutecznie leczyć niemal wszystkie choroby, również te uznane powszechnie za nieuleczalne. Książka posłuży w poszerzeniu znanych nam już możliwości leczniczych, w profilaktyce zdrowotnej i ... więcej »