Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat

Dale Carnegie

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi, Carnegie Dale

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi

Dale Carnegie

27.00 zł 24.57 złSekretem sukcesu tej książki jest jej prostota. A jak wiadomo najtrudniej pisać najprościej. Każda rada w niej zawarta wydaje się oczywista. Człowiecza mądrość tkwi w podświadomości. Sztuką jest jej wydobycie i zastosowanie w działaniu. Niewielu to potrafi. Carnegie tak. Po ... więcej »

Jak stać się doskonałym mówcą i rozmówcą, Dale Carnegie

Jak stać się doskonałym mówcą i rozmówcą

Dale Carnegie

44.90 zł 41.76 złAutor legendarnej książki "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi", swą karierę wybitnego "nauczyciela życia" dwudziestego wieku rozpoczął od nauczania sztuki publicznego przemawiania. Jego klasyczne opracowanie na ten temat ukazało się w 1926 roku, ... więcej »

Jak przestać się martwić i zacząć żyć Audiobook, Dale Carnegie

Jak przestać się martwić i zacząć żyć Audiobook

Dale Carnegie

39.00 zł 36.24 złDzięki tej książce miliony ludzi pozbyło się zmartwień, obaw i kłopotów, które zatruwały im życie. Niektórzy z nich dzielą się swymi doświadczeniami. Okazuje się, że zmartwienie to też nałóg, taki jak np. palenie papierosów. Jego ofiarą może paść każdy z nas, a pozbycie ... więcej »

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi AUDIOBOOK, Dale Carnegie

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi AUDIOBOOK

Dale Carnegie

69.00 zł 65.40 złKsiążka „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” od momentu pojawienia się w 1937 r. poruszała swą niezwykłą treścią coraz to większe rzesze czytelników, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom. Ciągła sprzedaż i wciąż nowe wydania dowodzą, że popularność ta ... więcej »