Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat

Camilla Lackberg

Ofiara losu, Lackberg Camilla

Ofiara losu

Camilla Lackberg

34.90 zł 31.76 złPolicja w Tanumshede bada wypadek samochodowy. To, co wygląda na tragiczne zdarzenie, po kolejnym, podobnym wypadku - zaczyna budzić podejrzenia. Policja ma pełne ręce roboty, tym bardziej, że w mieście kręcony jest telewizyjny reality show. Obecność kamer podsyca tylko konflikt między ... więcej »

Zamieć śnieżna i woń migdałów, Camilla Läckberg

Zamieć śnieżna i woń migdałów

Camilla Lackberg

29.90 zł 27.81 złNa tydzień przed świętami Bożego Narodzenia młody policjant Martin Mohlin jedzie na wyspę Valön, by poznać rodzinę swojej narzeczonej. Uroczysta kolacja przeradza się jednak w dramat –niespodziewanie na ziemię osuwa się martwy senior rodu i najbogatszy członek rodziny Liljecronas ... więcej »

Smaki z Fjallbacki, Camilla Läckberg

Smaki z Fjallbacki

Camilla Lackberg

49.90 zł 46.41 złWyjątkowa książka kucharska autorki kryminałów Camilli Läckberg i jej przyjaciela, jednego z najwybitniejszych szefów kuchni w Szwecji, Christiana Hellberga. To sentymentalna podróż do krainy dzieciństwa i niezapomnianego smaku miejsca dorastania autorki – Fjällbacki. Znajdziemy tu ... więcej »

Kaznodzieja Audiobook, Camilla Lackberg

Kaznodzieja Audiobook

Camilla Lackberg

34.00 zł 32.11 złPewnego letniego ranka mały chłopiec w czasie zabawy w wąwozie leżącym nieopodal Fjällbacka odnajduje nagie zwłoki młodej dziewczyny. Patrik Hedström i jego koledzy z komisariatu w Tanumshede stają przed bardzo skomplikowaną zagadką. Okazuje się bowiem, że pod ciałem ... więcej »

Super Charlie, Camilla Läckberg

Super Charlie

Camilla Lackberg

29.90 zł 27.51 zł"Pewnego razu, w bardzo zwyczajnym mieście, w bardzo zwyczajnym szpitalu, urodziło się bardzo zwyczajne niemowlę. Mama i tata postanowili nadać mu imię Charlie. I tak się stało. Za oknem niebo było czarne, świeciło tylko kilka gwiazd. I nagle wydarzyło się coś, co nie było ... więcej »

Księżniczka z lodu audiobook, Camilla Läckberg

Księżniczka z lodu audiobook

Camilla Lackberg

34.90 zł 33.08 złTo najlepsza po trylogii Millennium Stiega Larssona powieść kryminalna! W niewielkiej miejscowości na zachodnim wybrzeżu Szwecji, wśród małej, zamkniętej społeczności, gdzie wszyscy się znają i wszystko o sobie wiedzą – w jednym z domów odkryto zwłoki młodej kobiety. ... więcej »

Ofiara losu, Camilla Läckberg

Ofiara losu

Camilla Lackberg

34.90 zł 32.43 złPolicja w Tanumshede bada wypadek samochodowy. To, co wygląda na tragiczne zdarzenie, po kolejnym, podobnym wypadku - zaczyna budzić podejrzenia. Policja ma pełne ręce roboty, tym bardziej, że w mieście kręcony jest telewizyjny reality show. Obecność kamer podsyca tylko konflikt między ... więcej »

Kamieniarz, Camilla Läckberg

Kamieniarz

Camilla Lackberg

29.90 zł 27.81 złPaździernikowy poranek we Fjällbace. Rybak Frans Bengtsson wypłynął łódką, aby opróżnić więcierze, które zastawił na homary. Przy ostatnim z nich coś się mocno zacina, Frans przeczuwa, że nie będzie to zwykły połów, nie myli się, w siatce więcierza tkwi ciało ... więcej »

Kaznodzieja, Camilla Läckberg

Kaznodzieja

Camilla Lackberg

24.90 zł 23.16 złDotknęła podłoża. Nabrała i przesypała między palcami garść próchnicy, od której bił duszny, słodkawy zapach. Pomyślała, że chyba jest pod ziemią i wtedy ogarnął ją paniczny, klaustrofobiczny strach. Nie miała pojęcia, jakiej wielkości jest to pomieszczenie, ale oczyma ... więcej »

Księżniczka z lodu, Camilla Läckberg

Księżniczka z lodu

Camilla Lackberg

24.90 zł 23.16 złGdy w spokojnym miasteczku Fjällbacka na zachodnim wybrzeżu Szwecji zostaje znaleziona martwa Alexandra Wijkner, wszystko wskazuje na to, że popełniła samobójstwo. więcej »