Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat

Camilla Lackberg

Ofiara losu, Lackberg Camilla

Ofiara losu

Camilla Lackberg

34.90 zł 31.76 złPolicja w Tanumshede bada wypadek samochodowy. To, co wygląda na tragiczne zdarzenie, po kolejnym, podobnym wypadku - zaczyna budzić podejrzenia. Policja ma pełne ręce roboty, tym bardziej, że w mieście kręcony jest telewizyjny reality show. Obecność kamer podsyca tylko konflikt między ... więcej »

Smaki z Fjallbacki, Camilla Läckberg

Smaki z Fjallbacki

Camilla Lackberg

49.90 zł 46.41 złWyjątkowa książka kucharska autorki kryminałów Camilli Läckberg i jej przyjaciela, jednego z najwybitniejszych szefów kuchni w Szwecji, Christiana Hellberga. To sentymentalna podróż do krainy dzieciństwa i niezapomnianego smaku miejsca dorastania autorki – Fjällbacki. Znajdziemy tu ... więcej »

Kaznodzieja Audiobook, Camilla Lackberg

Kaznodzieja Audiobook

Camilla Lackberg

34.00 zł 32.11 złPewnego letniego ranka mały chłopiec w czasie zabawy w wąwozie leżącym nieopodal Fjällbacka odnajduje nagie zwłoki młodej dziewczyny. Patrik Hedström i jego koledzy z komisariatu w Tanumshede stają przed bardzo skomplikowaną zagadką. Okazuje się bowiem, że pod ciałem ... więcej »

Super Charlie, Camilla Läckberg

Super Charlie

Camilla Lackberg

29.90 zł 27.51 zł"Pewnego razu, w bardzo zwyczajnym mieście, w bardzo zwyczajnym szpitalu, urodziło się bardzo zwyczajne niemowlę. Mama i tata postanowili nadać mu imię Charlie. I tak się stało. Za oknem niebo było czarne, świeciło tylko kilka gwiazd. I nagle wydarzyło się coś, co nie było ... więcej »

Księżniczka z lodu audiobook, Camilla Läckberg

Księżniczka z lodu audiobook

Camilla Lackberg

34.90 zł 33.08 złTo najlepsza po trylogii Millennium Stiega Larssona powieść kryminalna! W niewielkiej miejscowości na zachodnim wybrzeżu Szwecji, wśród małej, zamkniętej społeczności, gdzie wszyscy się znają i wszystko o sobie wiedzą – w jednym z domów odkryto zwłoki młodej kobiety. ... więcej »

Ofiara losu, Camilla Läckberg

Ofiara losu

Camilla Lackberg

34.90 zł 32.43 złPolicja w Tanumshede bada wypadek samochodowy. To, co wygląda na tragiczne zdarzenie, po kolejnym, podobnym wypadku - zaczyna budzić podejrzenia. Policja ma pełne ręce roboty, tym bardziej, że w mieście kręcony jest telewizyjny reality show. Obecność kamer podsyca tylko konflikt między ... więcej »

Kamieniarz, Camilla Läckberg

Kamieniarz

Camilla Lackberg

29.90 zł 27.81 złPaździernikowy poranek we Fjällbace. Rybak Frans Bengtsson wypłynął łódką, aby opróżnić więcierze, które zastawił na homary. Przy ostatnim z nich coś się mocno zacina, Frans przeczuwa, że nie będzie to zwykły połów, nie myli się, w siatce więcierza tkwi ciało ... więcej »

Kaznodzieja, Camilla Läckberg

Kaznodzieja

Camilla Lackberg

24.90 zł 23.16 złDotknęła podłoża. Nabrała i przesypała między palcami garść próchnicy, od której bił duszny, słodkawy zapach. Pomyślała, że chyba jest pod ziemią i wtedy ogarnął ją paniczny, klaustrofobiczny strach. Nie miała pojęcia, jakiej wielkości jest to pomieszczenie, ale oczyma ... więcej »

Księżniczka z lodu, Camilla Läckberg

Księżniczka z lodu

Camilla Lackberg

24.90 zł 23.16 złGdy w spokojnym miasteczku Fjällbacka na zachodnim wybrzeżu Szwecji zostaje znaleziona martwa Alexandra Wijkner, wszystko wskazuje na to, że popełniła samobójstwo. więcej »