Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat

Jadwiga Górnicka

Apteka natury Porady odpowiadam na listy, Jadwiga Górnicka

Apteka natury Porady odpowiadam na listy

Jadwiga Górnicka

24.90 zł 22.91 złMasz kłopoty z sercem, krążeniem lub ciśnieniem? Bolą cię stawy albo kręgosłup? Cierpisz na grzybicę? A może ciągle łapiesz infekcje? Ten poradnik powstał z myślą o Tobie! Dr Jadwiga Górnicka, wybitna specjalistka chorób wewnętrznych i medycyny naturalnej, dzieli się ... więcej »

Choroby układu krążenia, Górnicka Jadwiga

Choroby układu krążenia

Jadwiga Górnicka

9.99 zł 9.19 złChoroby układu krążenia należą do najbardziej rozpowszechnionych i powodują wysoką śmiertelność. Mówi się o nich wręcz, że są największym seryjnym zabójcą XXI wieku. Cierpi na nie ponad połowa polskiego społeczeństwa. Rozwijają się najczęściej u osób po ... więcej »

Choroby układu oddechowego, Górnicka Jadwiga

Choroby układu oddechowego

Jadwiga Górnicka

9.99 zł 9.19 złBez oddychania człowiek może przeżyć najwyżej 4 minuty. Jak oddech wpływa na nasze zdrowie? Jak sobie poradzić z alergią oddechową, katarem siennym, astmą, zapaleniami górnych dróg oddechowych i innymi chorobami? Dr Jadwiga Górnicka podaje sprawdzone porady na choroby układu ... więcej »

Bóle kręgosłupa i stawów, Jadwiga Górnicka

Bóle kręgosłupa i stawów

Jadwiga Górnicka

9.99 zł 9.46 złBiblioteka zdrowia Co zrobić, ażeby zachować zdrowy kręgosłup i sprawne stawy? O co zadbać w rozwoju dziecka, by nie miało w późniejszym czasie problemów z kręgosłupem? Jak sobie pomóc, gdy łamie nas w kościach? Dr Jadwiga Górnicka podaje sprawdzone porady na bóle reumatyczne, ... więcej »

Leki z ogrodu, Górnicka Jadwiga

Leki z ogrodu

Jadwiga Górnicka

9.99 zł 9.46 złZIOŁA I ZIÓŁKA, CZYLI ZIOŁOLECZNICTWO W PIGUŁCE Jeszcze nie tak dawno temu zwolennicy ziołolecznictwa mieli prawo odczuwać, że zioła są traktowane nieco lekceważąco, jako „babcina farmacja" - nie zaszkodzi, ale i nie pomoże, a prawdziwe leczenie działa tylko, gdy wspierane ... więcej »

Wzmacnianie Organizmu, Jadwiga Górnicka

Wzmacnianie Organizmu

Jadwiga Górnicka

9.99 zł 9.46 złSzybkie tempo życia, czynniki stresogenne, przebyte choroby, a także zmienne warunki pogodowe stanowią wielkie wyzwanie dla naszego organizmu. Konsekwencją codziennych zmagań często bywa uczucie zmęczenia i spadek odporności, czyli ogólne osłabienie. Czym właściwie jest osłabienie? ... więcej »

Nalewki i receptury ziołowe, Jadwiga Górnicka

Nalewki i receptury ziołowe

Jadwiga Górnicka

9.99 zł 9.46 złDr Jadwiga Górnicka przedstawia receptury na optymalne wykorzystanie ziół, które powinny się znajdować w każdej domowej apteczce. więcej »

Kuracje oczyszczające 1, Jadwiga Górnicka

Kuracje oczyszczające 1

Jadwiga Górnicka

9.99 zł 9.46 złCodziennie myjemy swoje ciało, włosy, zęby, dbamy o higienę, odpowiedni ubiór. A co z wnętrzem organizmu? Może nadszedł czas na generalne porządki, czyli... oczyszczanie organizmu? Naturalne kuracje oczyszczające sprawdzone przez dr Górnicką podczas wieloletniej praktyki lekarskiej ... więcej »

Bądź zdrowa, Jadwiga Górnicka

Bądź zdrowa

Jadwiga Górnicka

29.90 zł 27.21 złW dzieciństwie byłam bardzo chorowita. Często miałam katar, chore gardło, anginę, a także słabe kolana i dłonie. Oznaczało to częste wizyty u lekarzy i przyjmowanie leków chemicznych, łącznie z antybiotykami. Moje zdrowie nie poprawiało się jednak. W szkole dobrze się uczyłam, ... więcej »

Zdrowie przez dotyk, Jadwiga Górnicka

Zdrowie przez dotyk

Jadwiga Górnicka

24.90 zł 23.60 złKsiążka zawiera dokładne opisy sposobu masowania oraz instruktażowe rysunki punktów nacisku. więcej »

Zestaw Apteka natury. Poradnik zdrowia (biała), Na zdrowie Porady dr Górnickiej, Jadwiga Górnicka

Zestaw Apteka natury. Poradnik zdrowia (biała), Na zdrowie Porady dr Górnickiej

Jadwiga Górnicka

67.00 zł 62.13 złApteka natury. Poradnik zdrowia (biała) Zdrowie jest dla nas podstawą pogody ducha, sukcesów, a przede wszystkim poczucia dobrze przeżytego życia, życia, które zostało dane nam tylko jeden raz. "Apteka natury", opracowana przez lekarkę-naturalistkę, jest kompleksowym poradnikiem dla ... więcej »

Apteka natury. Poradnik zdrowia (biała), Jadwiga Górnicka

Apteka natury. Poradnik zdrowia (biała)

Jadwiga Górnicka

37.00 zł 34.24 złZdrowie jest dla nas podstawą pogody ducha, sukcesów, a przede wszystkim poczucia dobrze przeżytego życia, życia, które zostało dane nam tylko jeden raz. "Apteka natury", opracowana przez lekarkę-naturalistkę, jest kompleksowym poradnikiem dla zdrowych, pragnących utrzymać zdrowie do ... więcej »