Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat

Jadwiga Górnicka

Apteka natury Porady odpowiadam na listy, Jadwiga Górnicka

Apteka natury Porady odpowiadam na listy

Jadwiga Górnicka

24.90 zł 22.91 złMasz kłopoty z sercem, krążeniem lub ciśnieniem? Bolą cię stawy albo kręgosłup? Cierpisz na grzybicę? A może ciągle łapiesz infekcje? Ten poradnik powstał z myślą o Tobie! Dr Jadwiga Górnicka, wybitna specjalistka chorób wewnętrznych i medycyny naturalnej, dzieli się ... więcej »

Choroby układu krążenia, Górnicka Jadwiga

Choroby układu krążenia

Jadwiga Górnicka

9.99 zł 9.19 złChoroby układu krążenia należą do najbardziej rozpowszechnionych i powodują wysoką śmiertelność. Mówi się o nich wręcz, że są największym seryjnym zabójcą XXI wieku. Cierpi na nie ponad połowa polskiego społeczeństwa. Rozwijają się najczęściej u osób po ... więcej »

Choroby układu oddechowego, Górnicka Jadwiga

Choroby układu oddechowego

Jadwiga Górnicka

9.99 zł 9.19 złBez oddychania człowiek może przeżyć najwyżej 4 minuty. Jak oddech wpływa na nasze zdrowie? Jak sobie poradzić z alergią oddechową, katarem siennym, astmą, zapaleniami górnych dróg oddechowych i innymi chorobami? Dr Jadwiga Górnicka podaje sprawdzone porady na choroby układu ... więcej »

Bóle kręgosłupa i stawów, Jadwiga Górnicka

Bóle kręgosłupa i stawów

Jadwiga Górnicka

9.99 zł 9.46 złBiblioteka zdrowia Co zrobić, ażeby zachować zdrowy kręgosłup i sprawne stawy? O co zadbać w rozwoju dziecka, by nie miało w późniejszym czasie problemów z kręgosłupem? Jak sobie pomóc, gdy łamie nas w kościach? Dr Jadwiga Górnicka podaje sprawdzone porady na bóle reumatyczne, ... więcej »

Leki z ogrodu, Górnicka Jadwiga

Leki z ogrodu

Jadwiga Górnicka

9.99 zł 9.46 złZIOŁA I ZIÓŁKA, CZYLI ZIOŁOLECZNICTWO W PIGUŁCE Jeszcze nie tak dawno temu zwolennicy ziołolecznictwa mieli prawo odczuwać, że zioła są traktowane nieco lekceważąco, jako „babcina farmacja" - nie zaszkodzi, ale i nie pomoże, a prawdziwe leczenie działa tylko, gdy wspierane ... więcej »

Wzmacnianie Organizmu, Jadwiga Górnicka

Wzmacnianie Organizmu

Jadwiga Górnicka

9.99 zł 9.46 złSzybkie tempo życia, czynniki stresogenne, przebyte choroby, a także zmienne warunki pogodowe stanowią wielkie wyzwanie dla naszego organizmu. Konsekwencją codziennych zmagań często bywa uczucie zmęczenia i spadek odporności, czyli ogólne osłabienie. Czym właściwie jest osłabienie? ... więcej »

Nalewki i receptury ziołowe, Jadwiga Górnicka

Nalewki i receptury ziołowe

Jadwiga Górnicka

9.99 zł 9.46 złDr Jadwiga Górnicka przedstawia receptury na optymalne wykorzystanie ziół, które powinny się znajdować w każdej domowej apteczce. więcej »

Kuracje oczyszczające 1, Jadwiga Górnicka

Kuracje oczyszczające 1

Jadwiga Górnicka

9.99 zł 9.46 złCodziennie myjemy swoje ciało, włosy, zęby, dbamy o higienę, odpowiedni ubiór. A co z wnętrzem organizmu? Może nadszedł czas na generalne porządki, czyli... oczyszczanie organizmu? Naturalne kuracje oczyszczające sprawdzone przez dr Górnicką podczas wieloletniej praktyki lekarskiej ... więcej »

Bądź zdrowa, Jadwiga Górnicka

Bądź zdrowa

Jadwiga Górnicka

29.90 zł 27.21 złW dzieciństwie byłam bardzo chorowita. Często miałam katar, chore gardło, anginę, a także słabe kolana i dłonie. Oznaczało to częste wizyty u lekarzy i przyjmowanie leków chemicznych, łącznie z antybiotykami. Moje zdrowie nie poprawiało się jednak. W szkole dobrze się uczyłam, ... więcej »

Zdrowie przez dotyk, Jadwiga Górnicka

Zdrowie przez dotyk

Jadwiga Górnicka

24.90 zł 23.60 złKsiążka zawiera dokładne opisy sposobu masowania oraz instruktażowe rysunki punktów nacisku. więcej »

Na zdrowie Porady dr Górnickiej, Jadwiga Górnicka,Sabina Zwolińka-Kańtoch

Na zdrowie Porady dr Górnickiej

Jadwiga Górnicka, Sabina Zwolińka-Kańtoch

34.90 zł 31.41 złNa zdrowie to poradnik na miarę XXI wieku! Znajdziesz w nim : - jakie są filary zdrowego życia - jaka wartość dla organizmu ma sokoterapia i gotowanie na parze - co robić, by poprawić sprawność umysłu... Sądzę, że zapoznając się z tą publikacją, Czytelnicy znajdą odbicie ... więcej »