Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat

Brian Tracy

Delegowanie & kontrolowanie, Brian Tracy

Delegowanie & kontrolowanie

Brian Tracy

24.90 zł 22.90 złDelegowanie & kontrolowanie Menedżerowie są oceniani na podstawie wyników – a osiągane przez ciebie wyniki zależą od umiejętności delegowania i kontrolowania. Będziesz zaskoczony, jak efektywny stanie się zarządzany przez ciebie zespół, gdy opanujesz niezbędne umiejętności ... więcej »

Motywowanie, Brian Tracy

Motywowanie

Brian Tracy

24.90 zł 22.90 złMotywowanie Jednym z twoich najważniejszych obowiązków jako menedżera jest motywowanie pracowników do jak najlepszej pracy. Menedżerowie, którzy stwarzają satysfakcjonujące i wyzwalające energię warunki pracy, ograniczają fluktuację kadr, jednocześnie zwiększając wydajność oraz ... więcej »

Negocjowanie, Tracy Brian

Negocjowanie

Brian Tracy

24.90 zł 22.66 złNegocjacje stanowią ważny element prawie wszystkich naszych relacji – osobistych i zawodowych. Krótko mówiąc, osoby, które nie potrafią dobrze negocjować, ryzykują, że staną się ofiarami dobrych negocjatorów. W swojej karierze Brian Tracy, ekspert w zakresie sukcesu, negocjował ... więcej »

Potęga osobistego uroku, Brian Tracy

Potęga osobistego uroku

Brian Tracy

39.90 zł 36.71 złNiezależnie od posiadanych przez ciebie zdolności, inteligencji czy doświadczenia 85 procent twoich szans na odniesienie sukcesu zależy wyłącznie od umiejętności zjednywania sobie ludzi i przekonywania ich – czyli od twojego osoby, do twojego uroku osobistego. Jeśli dziś uważasz ... więcej »

12 dyscyplin doskonałego przywództwa, Brian Tracy

12 dyscyplin doskonałego przywództwa

Brian Tracy

44.90 zł 41.31 zł Opanuj 12 dyscyplin mocnego przywództwa i poprowadź swoją organizację do wielkości Zapewne wszyscy słyszeliśmy kiedyś określenie urodzony przywódca. Eksperci w dziedzinie przywództwa Brian Tracy i doktor Peter Chee obalają mit, że każdy urodził albo nie urodził się ... więcej »

Zarabiaj tyle, ile jesteś wart, Tracy Brian

Zarabiaj tyle, ile jesteś wart

Brian Tracy

37.00 zł 33.67 złJeśli nie odpowiada Ci to, jak wygląda Twoje życie i ile zarabiasz, jest tylko jedna osoba, która może to zmienić - TY. Czy jesteś zadowolony z wysokości swoich dochodów? A może uważasz, że zasługujesz na więcej? A kto ponosi winę za stan Twojego konta? Rodzice, typ wykształcenia, ... więcej »

Potęga pewności siebie, Brian Tracy

Potęga pewności siebie

Brian Tracy

34.90 zł 32.46 złDlaczego niektórzy ludzie odnoszą większy sukces niż inni? Ponieważ są pewni siebie! - Jaki jeden wielki cel wyznaczyłbyś sobie, jeślibyś wiedział, że nie może ci się nie udać? - Jakie wspaniałe rzeczy chciałbyś zrobić ze swoim życiem, gdybyś miał zagwarantowany sukces we ... więcej »

Pocałuj tę żabę, Brain Tracy , Christina Tracy Stein

Pocałuj tę żabę

Brian Tracy, Christina Tracy Stein

39.90 zł 36.90 złŻaby w naszym zyciu... Pocałuj tę żabę to książka dla wszystkich. Nawiązując tytułem do swojego międzynarodowego bestselleru Zjedz tę żabę, w którym Żaba personifikowała wszelkiego rodzaju skłonności do zwlekania, Brian Tracy wraz z córką Christiną Tracy-Stein, wziętą ... więcej »

Pełną parą!, Tracy Brian

Pełną parą!

Brian Tracy

44.90 zł 41.76 złInspiruj, motywuj i wydobywaj z ludzi to, co w nich najlepsze   Odkryj ogromne pokłady energii w każdym pracowniku. Twoje zadanie jako menedżera polega na tym, by osiągnąć jak najwyższy zwrot z fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych wysiłków swoich ludzi. W tym przypadku nie ... więcej »

Wędrówki z Gandalfem Sprzedaż AUDIOBOOK, Tracy Brian

Wędrówki z Gandalfem Sprzedaż AUDIOBOOK

Brian Tracy, Robert Kozak

34.90 zł 32.11 złWędrówki z Gandalfem. Sprzedaż to inspirująca i motywująca historia handlowca napisana przez znanego amerykańskiego szkoleniowca Briana Tracy oraz polskiego dziennikarza, coacha i trenera Roberta Kozaka. Ta książka z gatunku business fiction (którego wybitnymi reprezentantami są takie ... więcej »

Wędrówki z Gandalfem Sprzedaż, Tracy Brian, Robert Kozak

Wędrówki z Gandalfem Sprzedaż

Brian Tracy

39.90 zł 36.71 złWędrówki z Gandalfem. Sprzedaż to inspirująca i motywująca historia handlowca napisana przez znanego amerykańskiego szkoleniowca Briana Tracy oraz polskiego dziennikarza, coacha i trenera Roberta Kozaka. Ta książka z gatunku business fiction (którego wybitnymi reprezentantami ... więcej »

Wędrówki z Gandalfem Przywództwo, Brain Tracy, Robert Kozak

Wędrówki z Gandalfem Przywództwo

Brian Tracy, Robert Kozak

44.90 zł 41.30 złPodróż trwa... Wędrówki z Gandalfem. Przywództwo to inspirująca i motywująca historia młodego lidera napisana przez znanego amerykańskiego szkoleniowca Briana Tracy oraz polskiego dziennikarza, coacha i trenera Roberta Kozaka. Ta książka z gatunku business fiction (którego wybitnymi ... więcej »