Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat

Brian Tracy

Delegowanie & kontrolowanie, Brian Tracy

Delegowanie & kontrolowanie

Brian Tracy

24.90 zł 22.90 złDelegowanie & kontrolowanie Menedżerowie są oceniani na podstawie wyników – a osiągane przez ciebie wyniki zależą od umiejętności delegowania i kontrolowania. Będziesz zaskoczony, jak efektywny stanie się zarządzany przez ciebie zespół, gdy opanujesz niezbędne umiejętności ... więcej »

Motywowanie, Brian Tracy

Motywowanie

Brian Tracy

24.90 zł 22.90 złMotywowanie Jednym z twoich najważniejszych obowiązków jako menedżera jest motywowanie pracowników do jak najlepszej pracy. Menedżerowie, którzy stwarzają satysfakcjonujące i wyzwalające energię warunki pracy, ograniczają fluktuację kadr, jednocześnie zwiększając wydajność oraz ... więcej »

Negocjowanie, Tracy Brian

Negocjowanie

Brian Tracy

24.90 zł 22.66 złNegocjacje stanowią ważny element prawie wszystkich naszych relacji – osobistych i zawodowych. Krótko mówiąc, osoby, które nie potrafią dobrze negocjować, ryzykują, że staną się ofiarami dobrych negocjatorów. W swojej karierze Brian Tracy, ekspert w zakresie sukcesu, negocjował ... więcej »

Potęga osobistego uroku, Brian Tracy

Potęga osobistego uroku

Brian Tracy

39.90 zł 36.71 złNiezależnie od posiadanych przez ciebie zdolności, inteligencji czy doświadczenia 85 procent twoich szans na odniesienie sukcesu zależy wyłącznie od umiejętności zjednywania sobie ludzi i przekonywania ich – czyli od twojego osoby, do twojego uroku osobistego. Jeśli dziś uważasz ... więcej »

12 dyscyplin doskonałego przywództwa, Brian Tracy

12 dyscyplin doskonałego przywództwa

Brian Tracy

44.90 zł 41.31 zł Opanuj 12 dyscyplin mocnego przywództwa i poprowadź swoją organizację do wielkości Zapewne wszyscy słyszeliśmy kiedyś określenie urodzony przywódca. Eksperci w dziedzinie przywództwa Brian Tracy i doktor Peter Chee obalają mit, że każdy urodził albo nie urodził się ... więcej »

Pocałuj tę żabę, Brain Tracy , Christina Tracy Stein

Pocałuj tę żabę

Brian Tracy, Christina Tracy Stein

39.90 zł 36.90 złŻaby w naszym zyciu... Pocałuj tę żabę to książka dla wszystkich. Nawiązując tytułem do swojego międzynarodowego bestselleru Zjedz tę żabę, w którym Żaba personifikowała wszelkiego rodzaju skłonności do zwlekania, Brian Tracy wraz z córką Christiną Tracy-Stein, wziętą ... więcej »

Pełną parą!, Tracy Brian

Pełną parą!

Brian Tracy

44.90 zł 41.76 złInspiruj, motywuj i wydobywaj z ludzi to, co w nich najlepsze   Odkryj ogromne pokłady energii w każdym pracowniku. Twoje zadanie jako menedżera polega na tym, by osiągnąć jak najwyższy zwrot z fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych wysiłków swoich ludzi. W tym przypadku nie ... więcej »

Wędrówki z Gandalfem Sprzedaż AUDIOBOOK, Tracy Brian

Wędrówki z Gandalfem Sprzedaż AUDIOBOOK

Brian Tracy, Robert Kozak

34.90 zł 32.11 złWędrówki z Gandalfem. Sprzedaż to inspirująca i motywująca historia handlowca napisana przez znanego amerykańskiego szkoleniowca Briana Tracy oraz polskiego dziennikarza, coacha i trenera Roberta Kozaka. Ta książka z gatunku business fiction (którego wybitnymi reprezentantami są takie ... więcej »

Wędrówki z Gandalfem Sprzedaż, Tracy Brian, Robert Kozak

Wędrówki z Gandalfem Sprzedaż

Brian Tracy

39.90 zł 36.71 złWędrówki z Gandalfem. Sprzedaż to inspirująca i motywująca historia handlowca napisana przez znanego amerykańskiego szkoleniowca Briana Tracy oraz polskiego dziennikarza, coacha i trenera Roberta Kozaka. Ta książka z gatunku business fiction (którego wybitnymi reprezentantami ... więcej »

Wędrówki z Gandalfem Przywództwo, Brain Tracy, Robert Kozak

Wędrówki z Gandalfem Przywództwo

Brian Tracy, Robert Kozak

44.90 zł 41.30 złPodróż trwa... Wędrówki z Gandalfem. Przywództwo to inspirująca i motywująca historia młodego lidera napisana przez znanego amerykańskiego szkoleniowca Briana Tracy oraz polskiego dziennikarza, coacha i trenera Roberta Kozaka. Ta książka z gatunku business fiction (którego wybitnymi ... więcej »

A teraz stwórz wielką firmę, Mark Thompson, Brian Tracy

A teraz stwórz wielką firmę

Brian Tracy, Mark Thompson

39.90 zł 36.71 zł7 sposobów maksymalizacji zysków na każdym rynku
Nie pozwól, żeby zraziła cię wymagająca gospodarka ani ostra konkurencja. Nowatorskie i osiągające duże dochody gotówki spółki bujnie kwitną dosłownie w skrajnie skomplikowanych postanowieniach. więcej »

Przemiana, Brian Tracy

Przemiana

Brian Tracy

34.90 zł 33.08 złPerspektywa zmian jest z jednej strony ekscytująca, z drugiej strony budzi pewne obawy. Ale to właśnie one stanowią klucz do sukcesu, bogactwa i prawdziwej satysfakcji w życiu osobistym i zawodowym. więcej »