Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat

Bert Hellinger

Wielki konflikt, Hellinger Bert

Wielki konflikt

Bert Hellinger

29.90 zł 27.21 zł"Kto ma czyste sumienie, ten śpi spokojnie", mówi mądrość ludowa. Nieprawda, mówi Bert Hellinger. Z czystym sumieniem Niemcy zabijali Żydów, biali zniewolili Afrykę... Wybitny psychoterapeuta Bert Hellinger analizuje "wielkie konflikty" i pokazuje, w jaki sposób ustawienia rodzinne mogą ... więcej »

Podwójne spełnienie, Bert Hellinger

Podwójne spełnienie

Bert Hellinger

25.00 zł 23.69 złSukces w życiu i w zawodzie Często rozróżniamy dwa obszary naszego życia. Z jednej strony stawiamy rodzinę, osobiste spełnienie i własne szczęście w relacjach z innymi ludźmi, z drugiej zaś pracę i wykonywany przez nas zawód. Czy możliwy jest jednak taki podział? Nawet jeśli ... więcej »

Miłość ducha, Bert Hellinger

Miłość ducha

Bert Hellinger

39.90 zł 35.25 złMożna się zastanawiać, czy nazwa Hellinger sciencia� jest uprawniona. Ja również nad tym myślałem. Powoli i stopnio­wo pojąłem znaczenie swoich wglądów dotyczących porząd­ków ludzkiego współistnienia czy też miłości. Zauważyłem, że wglądy te łączą się ze sobą i ... więcej »

Szczęście które pozostaje, Bert Hellinger

Szczęście które pozostaje

Bert Hellinger

25.00 zł 23.69 złJak udają się związki Jaka jest tajemnica szczęścia? Szczęście nie jest czymś ulotnym, co przychodzi i odchodzi, powiada Bert Hellinger, istnieje szczęście, które także przy nas pozostaje. Trwałe szczęście ma również związek z naszymi korzeniami. Często nierozwiązane ... więcej »

Porządki pomagania, Bert Hellinger

Porządki pomagania

Bert Hellinger

29.90 zł 28.34 złSŁOWO WSTĘPNE Jak powstała ta książka? Podczas warsztatów poświęconych ustawieniom rodzinnym uczestnicy podnieśli problem trudności, oporu i granic, na jakie natrafiają przy próbach pomocy innym. Przyjrzeliśmy się temu, aby rozstrzygnąć: 1. czy w konkretnej sytuacji pomoc ... więcej »

Odchodzimy spełnieni, Bert Hellinger

Odchodzimy spełnieni

Bert Hellinger

24.90 zł 23.60 złPóźne teksty o miłości i śmierci Zbiór krótkich rozważań, których mistrzem okazuje się autor, zawiera odpowiedzi na istotne kwestie dotyczące ludzkiego życia. Zawsze jednak stoją one mocno na ziemi, czerpiąc z niej siłę, i pomagają żyć. Żyć lepiej, mądrzej, bardziej po ... więcej »

Daj mi rząd dusz, Bert Hellinger

Daj mi rząd dusz

Bert Hellinger

34.00 zł 30.91 złKsiążka ta pokazuje wymiar duchowy i religijny ustawień rodzinnych. Dzięki ustawieniom możemy bowiem doświadczyć, że jesteśmy włączeni w większe konteksty i porządki, które biorą nas na służbę niezależnie od naszych życzeń i lęków. W listach, rozmowach, opowieściach, ... więcej »