Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat

Bert Hellinger

Nowa świadomość, Bert Hellinger

Nowa świadomość

Bert Hellinger

19.99 zł 18.39 zł Coraz wyraźniej można zauważyć, że czeka nas decydujące przejście od świadomości ograniczonej do uniwersalnej. Od tej zorientowanej na Ja do nadrzędnej, wspólnej dla wszystkich, niesionej i prowadzonej przez samą siebie.   Świadom doświadczania tego, co nazywamy ... więcej »

Wielki konflikt, Hellinger Bert

Wielki konflikt

Bert Hellinger

29.90 zł 27.21 zł"Kto ma czyste sumienie, ten śpi spokojnie", mówi mądrość ludowa. Nieprawda, mówi Bert Hellinger. Z czystym sumieniem Niemcy zabijali Żydów, biali zniewolili Afrykę... Wybitny psychoterapeuta Bert Hellinger analizuje "wielkie konflikty" i pokazuje, w jaki sposób ustawienia rodzinne mogą ... więcej »

Podwójne spełnienie, Bert Hellinger

Podwójne spełnienie

Bert Hellinger

25.00 zł 23.69 złSukces w życiu i w zawodzie Często rozróżniamy dwa obszary naszego życia. Z jednej strony stawiamy rodzinę, osobiste spełnienie i własne szczęście w relacjach z innymi ludźmi, z drugiej zaś pracę i wykonywany przez nas zawód. Czy możliwy jest jednak taki podział? Nawet jeśli ... więcej »

Miłość ducha, Bert Hellinger

Miłość ducha

Bert Hellinger

39.90 zł 35.25 złMożna się zastanawiać, czy nazwa Hellinger sciencia� jest uprawniona. Ja również nad tym myślałem. Powoli i stopnio­wo pojąłem znaczenie swoich wglądów dotyczących porząd­ków ludzkiego współistnienia czy też miłości. Zauważyłem, że wglądy te łączą się ze sobą i ... więcej »

Szczęście które pozostaje, Bert Hellinger

Szczęście które pozostaje

Bert Hellinger

25.00 zł 23.69 złJak udają się związki Jaka jest tajemnica szczęścia? Szczęście nie jest czymś ulotnym, co przychodzi i odchodzi, powiada Bert Hellinger, istnieje szczęście, które także przy nas pozostaje. Trwałe szczęście ma również związek z naszymi korzeniami. Często nierozwiązane ... więcej »