Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat

Anselm Grun

Sztuka przezwyciężania konfliktów, Grun Anselm

Sztuka przezwyciężania konfliktów

Anselm Grun

29.90 zł 27.21 złJesteś przerażony wizją kolejnego konfliktu w twojej rodzinie, w pracy czy we wspólnocie, do której należysz? Nie wiesz, jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami w relacjach z bliskimi i współpracownikami? Pragniesz rozwiązać spór, w który jesteś uwikłany, nie raniąc innych i ... więcej »

Po prostu żyć, Anselm Grun

Po prostu żyć

Anselm Grun

34.90 zł 32.11 złWielka księga duchowości i sztuki życia. Po prostu żyć – brzmi prosto. Ale co tak naprawdę znaczy? Anselm Grün daje odpowiedź: to żyć w sposób wolny i autentyczny, odnajdując swój własny rytm. To być stale otwartym na to, co właśnie teraz jest i doświadczać ... więcej »

Sztuka dorastania Odpowiedzi na pytania młodych ludzi, Anselm Grun

Sztuka dorastania Odpowiedzi na pytania młodych ludzi

Anselm Grun

24.90 zł 22.91 złDorastanie to nie tylko wyzwanie dla nastolatków, ale także ciężki okres dla ich rodziców i wychowawców. Często nie wiedzą oni, jakie problemy i troski mają ich dzieci. Podczas rozmów z młodymi ludźmi Anselm Grün porusza najważniejsze kwestie, które ... więcej »

Bóg pieniądze i sumienie, Anselm Grun,Jochen Zeitz

Bóg pieniądze i sumienie

Anselm Grun, Jochen Zeitz

34.85 zł 33.03 złBenedyktyn i menedżer prowadzą dialog o najważniejszych kwestiach, które nie dają im spokoju i dotyczą nas wszystkich: sukcesie i odpowiedzialności, gospodarce i dobrobycie, kulturze i wartościach – o Bogu, pieniądzach i sumieniu. Obu mężczyzn łączy wspólna wizja lepszego świata. więcej »

Uwierz w swoje siły, Anselm Grun

Uwierz w swoje siły

Anselm Grun

25.00 zł 23.69 złJak wyjść z kryzysu Kryzysy stanowią nieodłączny element życia – przydarzają się nam w przeróżnych jego okresach i konfrontują z najgłębiej skrywanymi troskami i lękami. W sytuacji kryzysowej człowiek traci odwagę i zaufanie do życia. Anselm Grün pomaga śmiało stawić ... więcej »

Jak etycznie inwestować?, Anselm Grun

Jak etycznie inwestować?

Anselm Grun

30.00 zł 28.43 złJak etycznie inwestować?” pomaga inwestować pieniądze w zgodzie z zasadami etyki. W niniejszej książce Anselm Grün i Thomas Kohrs pokazują, jak z zyskiem inwestować kapitał jednocześnie spełniając wysokie wymagania etyczne. Thomas Kohrs, ekspert finansowy specjalizujący się ... więcej »

Czym jest dusza?, Anselm Grün, Wunibald Müller

Czym jest dusza?

Anselm Grun, Wunibald Muller

25.00 zł 23.69 złChcesz poznać tajemnicę duszy? Żywa wymiana myśli między Anselmem Grünem i Wunibaldem Müllerem, znakomitymi teologami, specjalizującymi się w poradnictwie duchowym, otwiera drogę do refleksji na temat nieśmiertelności duszy, funkcji jaką pełni ona w życiu człowieka, relacji między ... więcej »

Jak kierować ludźmi, Anselm Grün,Friedrich Assländer

Jak kierować ludźmi

Anselm Grun, Friedrich Assländer

27.00 zł 25.59 złNacisk na minimalizowanie kosztów i maksymalizowanie zysków w wielu przedsiębiorstwach tworzy atmosferę długotrwałej niepewności. Presji sukcesu ulega przede wszystkim kadra zarządzająca firm. Friedrich Assländer oraz Anselm Grün od dawna rozumieją potrzeby osób zajmujących w ... więcej »

Każdy dzień drogą do szczęścia, Anselm Grun

Każdy dzień drogą do szczęścia

Anselm Grun

24.00 zł 22.75 złSzukamy swojej drogi, pragniemy szczęścia. Każda chwila życia zaprasza do odkrywania tego, co tak bliskie, a tak często niezauważone, Nie rozminiesz się ze swoim szczęściem, to po prostu niemożliwe, tylko nie wypatruj go gdzieś daleko. Nie wybieraj się w podróż, chociaż... no ... więcej »

Ta choroba zmierza ku życiu, Anselm Grun,Meinrad Dufner

Ta choroba zmierza ku życiu

Anselm Grun, Meinrad Dufner

17.00 zł 16.11 złUzdrawiająca moc życia duchowego Doskonały poradnik dla wszystkich, którzy boją się chorować. Autorzy książki są przekonani, że choroba: - może stać się ważnym źródłem samopoznania - może odzwierciedlać naszą sytuację wewnętrzną - może otworzyć oczy na przwdziwe ... więcej »

Każdy dzień ma swoje błogosławieństwo, Anselm Grün

Każdy dzień ma swoje błogosławieństwo

Anselm Grun

18.00 zł 17.06 złModlitwy poranne i wieczorne "Rano modlę się z rozpostartymi rękoma, aby niebo otworzyło się dla wszystkich ludzi. Wieczorem przedstawiam Bogu na złożonych w kształt czarki dłoniach cały mój dzień i powierzam się Jego dobrym dłoniom". Modlitwy poranne i wieczorne Anselma Grüna ... więcej »