Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat

Anselm Grun

Sztuka przezwyciężania konfliktów, Grun Anselm

Sztuka przezwyciężania konfliktów

Anselm Grun

29.90 zł 27.21 złJesteś przerażony wizją kolejnego konfliktu w twojej rodzinie, w pracy czy we wspólnocie, do której należysz? Nie wiesz, jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami w relacjach z bliskimi i współpracownikami? Pragniesz rozwiązać spór, w który jesteś uwikłany, nie raniąc innych i ... więcej »

Po prostu żyć, Anselm Grun

Po prostu żyć

Anselm Grun

34.90 zł 32.11 złWielka księga duchowości i sztuki życia. Po prostu żyć – brzmi prosto. Ale co tak naprawdę znaczy? Anselm Grün daje odpowiedź: to żyć w sposób wolny i autentyczny, odnajdując swój własny rytm. To być stale otwartym na to, co właśnie teraz jest i doświadczać ... więcej »

Sztuka dorastania Odpowiedzi na pytania młodych ludzi, Anselm Grun

Sztuka dorastania Odpowiedzi na pytania młodych ludzi

Anselm Grun

24.90 zł 22.91 złDorastanie to nie tylko wyzwanie dla nastolatków, ale także ciężki okres dla ich rodziców i wychowawców. Często nie wiedzą oni, jakie problemy i troski mają ich dzieci. Podczas rozmów z młodymi ludźmi Anselm Grün porusza najważniejsze kwestie, które ... więcej »

Bóg pieniądze i sumienie, Anselm Grun,Jochen Zeitz

Bóg pieniądze i sumienie

Anselm Grun, Jochen Zeitz

34.85 zł 33.03 złBenedyktyn i menedżer prowadzą dialog o najważniejszych kwestiach, które nie dają im spokoju i dotyczą nas wszystkich: sukcesie i odpowiedzialności, gospodarce i dobrobycie, kulturze i wartościach – o Bogu, pieniądzach i sumieniu. Obu mężczyzn łączy wspólna wizja lepszego świata. więcej »

Czym jest dusza?, Anselm Grün, Wunibald Müller

Czym jest dusza?

Anselm Grun, Wunibald Muller

25.00 zł 23.69 złChcesz poznać tajemnicę duszy? Żywa wymiana myśli między Anselmem Grünem i Wunibaldem Müllerem, znakomitymi teologami, specjalizującymi się w poradnictwie duchowym, otwiera drogę do refleksji na temat nieśmiertelności duszy, funkcji jaką pełni ona w życiu człowieka, relacji między ... więcej »

Każdy dzień drogą do szczęścia, Anselm Grun

Każdy dzień drogą do szczęścia

Anselm Grun

24.00 zł 22.75 złSzukamy swojej drogi, pragniemy szczęścia. Każda chwila życia zaprasza do odkrywania tego, co tak bliskie, a tak często niezauważone, Nie rozminiesz się ze swoim szczęściem, to po prostu niemożliwe, tylko nie wypatruj go gdzieś daleko. Nie wybieraj się w podróż, chociaż... no ... więcej »

Ta choroba zmierza ku życiu, Anselm Grun,Meinrad Dufner

Ta choroba zmierza ku życiu

Anselm Grun, Meinrad Dufner

17.00 zł 16.11 złUzdrawiająca moc życia duchowego Doskonały poradnik dla wszystkich, którzy boją się chorować. Autorzy książki są przekonani, że choroba: - może stać się ważnym źródłem samopoznania - może odzwierciedlać naszą sytuację wewnętrzną - może otworzyć oczy na przwdziwe ... więcej »

Szczęście ciszy, Anselm Grün

Szczęście ciszy

Anselm Grun

14.90 zł 14.12 złABC sztuki życia Cisza nie jest pusta, nie jest chwilową przerwą. Ona napełnia Cię prawdą, którą potem możesz wypowiedzieć. W ciszy rozumiemy siebie, czasami się jej lękamy, bo zazwyczaj mówi coś o nas, nie dba, czy nam się to spodoba. W świecie, który zachęca do odważnego ... więcej »

Szczęście miłości, Anselm Grün

Szczęście miłości

Anselm Grun

14.90 zł 14.12 złABC sztuki życia W tęsknocie za miłością już jest miłość... Miłość to słowo wytarte, trochę nazbyt patetyczne, a przecież każdy marzy o miłości. Na niej opiera się świat. Tęsknimy za nią, bo rodzi nadzieję, przemienia najzwyklejsze chwile, obdarza spełnieniem i ... więcej »

Szczęście radosnego życia, Anselm Grün

Szczęście radosnego życia

Anselm Grun

14.90 zł 14.12 złABC sztuki życia Radość życia jest zadaniem, nie pozwala Ci zrezygnować ze szczęścia. Tylko od Ciebie zależy, czy uśmiechniesz się do siebie, a może pozwolisz, by smutek przyćmił radość z tego, co się powiodło, czego dokonałeś. Radosne życie nie polega na bezrefleksyjnym ... więcej »

Szczęście skupienia, Anselm Grun

Szczęście skupienia

Anselm Grun

14.90 zł 14.12 złSkupienie to zasmakowanie życia, to dostrzeżenie kolorów, to zachwyt nad miłością zaklętą w uśmiechu... Skupienia nie można traktować jako celu samego w sobie, który za wszelką cenę musimy osiągnąć. To dobro, na którym warto oprzeć swe życie, by było wypełnione szczęściem. ... więcej »