Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat

Michał Tombak

Zestaw Droga do zdrowia, Jak żyć długo i zdrowo, Uleczyć nieuleczalne, Czy można żyć 150 lat?, Michał Tombak

Zestaw Droga do zdrowia, Jak żyć długo i zdrowo, Uleczyć nieuleczalne, Czy można żyć 150 lat?

Michał Tombak

118.80 zł 112.60 złDroga do zdrowia O sposobach na długie i zdrowe życie napisano ostatnio bardzo wiele. Mnożone są diety cud, zachwalane niezwykłe preparaty uzdrawiające i odmładzające. Wszystkich łudzi się w ten sposób, że zdrowie może być efektem zadziałania jakiegoś cudownego środka. Tymczasem ... więcej »

Czy można żyć 150 lat?, Michał Tombak

Czy można żyć 150 lat?

Michał Tombak

34.00 zł 30.20 złOd Wydawcy O sposobach na długie i zdrowe życie napisano ostatnio bardzo wiele. Mnożone są diety cud, zachwalane niezwykłe preparaty, reklamowane rozmaite sposoby odchudzania i odmładzania. W ten sposób wszystkich się łudzi, że zdrowie może być efektem zadziałania jakiegoś ... więcej »

Uleczyć nieuleczalne, Michał Tombak

Uleczyć nieuleczalne

Michał Tombak

30.80 zł 27.72 złKsiążka "Uleczyć nieuleczalne" prezentuje podbudowane wieloletnią praktyką naukową informacje, dotyczące mało znanych faktów, mających wpływ na nasze zdrowie. Przystępna forma poradnika sprawia, że książkę warto mieć pod ręką, by w każdej chwili móc zasięgnąć opinii jej autora w sprawach związanych z odżywianiem czy samopoczuciem. Najważniejsza część publikacji, to informacje o tym jak samodzielnie leczyć się z chorób, z którymi medycyna nawet współcześnie ma ogromne problemy. Michał Tombak pokazuje drogę do zrozumienia własnego organizmu i wykorzystania jego siły do walki z chorobami. więcej »

Jak żyć długo i zdrowo, Michał Tombak

Jak żyć długo i zdrowo

Michał Tombak

35.30 zł 32.47 złMichał Tombak jest guru naturalnych terapii. Zrewolucjonizował życie setek tysięcy osób, które dzięki niemu poprawiły jakość i długość swojego życia, pozbywając się przy okazji większości cywilizacyjnych bolączek. Jak żyć długo i zdrowo tego autora, jest kluczową pozycją w swojej kategorii - to recepta na zdrowie i długowieczność oparta na jasnych, przejrzystych i naturalnych zasadach. Z książki dowiesz się jak sprawić, by w oparciu o tanie, banalnie proste, naturalne sposoby, znacząco poprawić swoje zdrowie i żyć radośniej i dłużej. więcej »

Droga do zdrowia, Michał Tombak

Droga do zdrowia

Michał Tombak

37.94 zł 34.15 zł  O sposobach na długie i zdrowe życie napisano ostatnio bardzo wiele. Mnożone są diety cud, zachwalane niezwykłe preparaty uzdrawiające i odmładzające. Wszystkich łudzi się w ten sposób, że zdrowie może być efektem zadziałania jakiegoś cudownego środka. Tymczasem na nasze ... więcej »