Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat

Michał Tombak

Czy można żyć 150 lat?, Michał Tombak

Czy można żyć 150 lat?

Michał Tombak

34.00 zł 30.20 złOd Wydawcy O sposobach na długie i zdrowe życie napisano ostatnio bardzo wiele. Mnożone są diety cud, zachwalane niezwykłe preparaty, reklamowane rozmaite sposoby odchudzania i odmładzania. W ten sposób wszystkich się łudzi, że zdrowie może być efektem zadziałania jakiegoś ... więcej »

Jak żyć długo i zdrowo, Michał Tombak

Jak żyć długo i zdrowo

Michał Tombak

35.30 zł 32.47 złMichał Tombak jest guru naturalnych terapii. Zrewolucjonizował życie setek tysięcy osób, które dzięki niemu poprawiły jakość i długość swojego życia, pozbywając się przy okazji większości cywilizacyjnych bolączek. Jak żyć długo i zdrowo tego autora, jest kluczową pozycją w swojej kategorii - to recepta na zdrowie i długowieczność oparta na jasnych, przejrzystych i naturalnych zasadach. Z książki dowiesz się jak sprawić, by w oparciu o tanie, banalnie proste, naturalne sposoby, znacząco poprawić swoje zdrowie i żyć radośniej i dłużej. więcej »

Droga do zdrowia, Michał Tombak

Droga do zdrowia

Michał Tombak

37.94 zł 34.15 zł  O sposobach na długie i zdrowe życie napisano ostatnio bardzo wiele. Mnożone są diety cud, zachwalane niezwykłe preparaty uzdrawiające i odmładzające. Wszystkich łudzi się w ten sposób, że zdrowie może być efektem zadziałania jakiegoś cudownego środka. Tymczasem na nasze ... więcej »