Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat

John Gray

Pracuj ze mną, Annis Barbara Gray John

Pracuj ze mną

John Gray

34.90 zł 31.76 złDwoje światowej sławy ekspertów od relacji damsko-męskich przeprowadziło badania z udziałem ponad 100 tysięcy pracowników 60 firm z listy „Fortune 500”. Określili osiem największych problemów, jakie pojawiają się w pracy między kobietami i mężczyznami. Do najczęstszych ... więcej »

Mężczyźni są z Marsa kobiety z Wenus, Gray John

Mężczyźni są z Marsa kobiety z Wenus

John Gray

33.90 zł 30.85 złJ. Gray w swoim bestsellerowym poradniku wyjaśnia, dlaczego kobietom i mężczyznom tak trudno stworzyć szczęśliwy związek. Radzi też, jak mogą oni wykorzystać świadomość dzielących ich różnic, by zbudować harmonijną relację. Książka ta zapoczątkowała ogromną popularność ... więcej »

Zakochani Marsjanie i Wenusjanki, Gray John

Zakochani Marsjanie i Wenusjanki

John Gray

29.90 zł 27.50 złKsięga historii miłosnych opisująca wszystkie aspekty relacji w związkach Miliony czytelników globalnie znają bestsellerowe książki Johna Graya i wprowadzają w życie jego porady. Pary, które dzięki nim naprawiły, a w zdecydowanej większości przypadków nawet uratowały swój ... więcej »

Mars i Wenus zaczynają od nowa, John Gray

Mars i Wenus zaczynają od nowa

John Gray

37.90 zł 35.22 złCzy można na nowo odnaleźć miłość po rozpadzie związku, śmierci ukochanej osoby lub bolesnym rozwodzie? Koniec miłości to czasami koniec świata. Wstrząs, zdruzgotanie, samotność, gorycz to uczucia, które towarzyszą tej dramatycznej sytuacji życiowej. więcej »

Gorąca Wenus zimny Mars, John Gray

Gorąca Wenus zimny Mars

John Gray

39.90 zł 37.08 złZnaczenie równowagi hormonalnej dla miłości, poziomu energii i jakości życia Najnowsza KSIĄŻKA AUTORA BESTSELLERA MĘŻCZYŹNI SĄ Z MARSA, KOBIETY Z WENUS Trwające od lat badania naukowe dowiodły, że różnice pomiędzy płciami oraz wzajemne relacje ich przedstawicieli mają w ... więcej »

Zestaw Mężczyźni są z Marsa kobiety z Wenus, Marsjanie i Wenusjanki w sypialni, John Gray

Zestaw Mężczyźni są z Marsa kobiety z Wenus, Marsjanie i Wenusjanki w sypialni

John Gray

57.80 zł 53.59 złMężczyźni są z Marsa kobiety z Wenus Podtytuł tej książki: "Jak dochodzić do porozumienia i uzyskiwać to, czego się pragnie", lapidarnie oddaje jej treść. Autor zaczyna od baśniowej przypowieści: "Dawno, dawno temu spotkali się i zakochali w sobie Marsjanie i ... więcej »

Dlaczego Mars zderza się z Wenus, John Gray

Dlaczego Mars zderza się z Wenus

John Gray

34.90 zł 32.11 zł   W ciągu minionych pięćdziesięciu lat życie stało się znacznie szybsze i bardziej skomplikowane. Zaczęło nam dostarczać wielu nowych źródeł stresu, z których wymienić należy choćby dłuższe godziny pracy, często wymagającej męczących dojazdów i przebijania ... więcej »

Marsjanie i Wenusjanki w sypialni, John Gray

Marsjanie i Wenusjanki w sypialni

John Gray

29.90 zł 27.81 złAutor bestsellerowych poradników wyjaśnia co zrobić, by wzmocnić więź erotyczną między partnerami. Kontynuacja bestselleru Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus Czy namiętność w długotrwałym monogamicznym związku jest możliwa? Jak kobiety i mężczyźni mogą zrozumieć, ... więcej »