Dobre Książki

Wyszukiwanie zaawansowane
Cytat

Hanna Bakuła

Wnuczkożonka, czyli jak utrzymać laskę Audio, Bakuła Hanna

Wnuczkożonka, czyli jak utrzymać laskę Audio

Hanna Bakuła

34.90 zł 31.76 złWnuczkożonka, czyli jak utrzymać laskę jest to zabawna książka o relacjach męsko-damskich. Jest swego rodzaju poradnikiem dla dziewczyn i ich partnerów, ze szczególnym uwzględnieniem tych dwa razy starszych. Zawiera krótkie historyjki o różnych typach kobiet i mężczyzn oraz o ich ... więcej »

Samiec alfa, czyli jak wytrzymać z facetem Audiobook, Bakuła Hanna

Samiec alfa, czyli jak wytrzymać z facetem Audiobook

Hanna Bakuła

34.90 zł 31.76 złSamiec alfa, czyli jak wytrzymać z facetem to przezabawna książka o facetach dla kobiet w każdym wieku. Księga rodzajów przybliża nam męskie typy i uczy czujności. Sztuka uwodzenia to zbiór swoistych przepisów życiowych, ze specjalnym akcentem na przyprawy i gadżety konieczne w dobrej ... więcej »

Seks na kredyt, czyli jak dostać gratis, Bakuła Hanna

Seks na kredyt, czyli jak dostać gratis

Hanna Bakuła

39.90 zł 36.31 złSatyryczne felietony mojej przyjaciółki Hanny Bakuły do „Playboya” to rezultat obserwacji erotycznych obyczajów nowobogackiej Polski. Jej pełen słodkiej trucizny język obnaża naszą żałosną dekadencję. ISTNY SATIRICON BAKULLINIEGO. Kora Głównym obiektem jadowitej ... więcej »

Samiec alfa, czyli jak wytrzymać z facetem, Bakuła Hanna

Samiec alfa, czyli jak wytrzymać z facetem

Hanna Bakuła

39.90 zł 36.31 złSamiec alfa, czyli jak wytrzymać z facetem to przezabawna książka o facetach dla kobiet w każdym wieku. Księga rodzajów przybliża nam męskie typy i uczy czujności. Sztuka uwodzenia to zbiór swoistych przepisów życiowych, ze specjalnym akcentem na przyprawy i gadżety konieczne w dobrej ... więcej »

Wnuczkożonka, czyli jak utrzymać laskę, Bakuła Hanna

Wnuczkożonka, czyli jak utrzymać laskę

Hanna Bakuła

39.90 zł 36.31 złZabawna książka o relacjach męsko-damskich. Wnuczkożonka, czyli jak utrzymać laskę jest swego rodzaju poradnikiem dla dziewczyn i ich partnerów, ze szczególnym uwzględnieniem tych dwa razy starszych. Są to krótkie historyjki o różnych typach kobiet i mężczyzn, we wzajemnych ... więcej »